
Originally Posted by
sailor1
Uzela Ariston ovu prije 3 godine pa moj glas za nju, jedina mana je dužina trajanja programa za sušenje peškira recimo treba joj 3 sata, mada mi je to prva za sušenje pa ne znam kakva su iskustva drugima oko dužine trajanja.
"I shut my mouth and hold the light"
Bookmarks