
Originally Posted by
Fidel Castro
A ja koliko znam, konkretan ImgBB (koji pominjem sve vrijeme) uopste ne kompresuje fajlove vec 'zadrzava' 100% kvaliteta. Sad sam probao, upload-ovao 740kb, snimio sliku pod drugim imenom i provjerio/vidio da je i ta snimnjena slika isto 'teska' 740kb.
Govoriš o mob app varijanti ili?
Upload preko desktopa nije rješenje
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
The more things change, the more they stay the same.
Bookmarks