Results 1 to 25 of 2086

Thread: [KOMENTARI] CDM FOTO TAKMIČENJE ( glavni topik )

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,377
    Thanks Thanks Given 
    349
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    JBT ssaajjkkoo predložio i nestao a vi se raspisali hahahaha, dok sam sve povatao..

    Da spomenuli ste da za početak bude jednom u mjesec pa poslije smanjiste na dvije nedelje, zato sam i ja rekao jednom nedeljno jer bi se ljudi smorili da čekaju mjesec dana, sa ovim modernim tehnologijama se brzo živi.

    Pošto je moja ideja više bila vezana za zabavu nego za neku nagradu ili ne znam ni ja šta. Ideja je bila jedna fotografija po postu. A sad mi je bezveze bilo da ograničavam takmičara na jednu fotografiju po temi, ali mislim da je i to dovoljno. Eto aktiviralo se nekoliko forumaša da bi učestvovali i to je i osnovna ideja bila, da danas u ovo moderno doba svi imamo telefone sa kamerama i skoro svi koji dolaze na forum imaju i tapatalk, ne sjedimo kući po cijeli dan no svi smo ljudi koji šetamo, krećemo se, tako da uvijek možemo nešto fotografisati. Na kraju krajeva možda neko izađe iz kuće samo zbog takmičenja
    Ako ovo zaživi, vala možemo dobiti podforum da se ne zatrpava ovaj podforum temama od takmičenja. Mogli bi počet u nedelju prvu temu.
    Što se tiče godišnjeg takmičenja, možemo sakupiti sve fotografije vikend pobjednice i onda birati "kraljicu foruma"
    Što znam, možda jednog dana napravimo i izložbu... Ako ne pobrišete pobjedničke fotke iz telefona

    Što se tiče glasanja, možemo glasati za sve fotografije koje nam se svide. Pa ako već budu dvije ili više sa istim brojem "Thanks"ova onda ćemo nać neki sistem.

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Slazem se za teme da budu okvirne tipa most, ruševina, zalazak sunca, oblaci, kiša...da se ne precizira jedno mjesto jer nas ima iz cijele CG.
    Sto se tice lajkova, jeste mnogo jednostavnije tako samo da se udara po thanks-ovima, ali je ljepse da se davaju poeni i da mozes glasati za tri ucesnika, to je mnogo vise posla al' bih svako dao svoj glas (manje-vise poena) i nekoj drugoj fotki.
    Eto da krenemo pa je lako kasnije jos nesto malo izmjeniti i prepraviti.
    Poenta je olakšati sistem što više, da ne propadne takmičenje prvom prilikom. Ja ću prvi davati poene, ali tipa, danas sam došao na CDM da ga prelistam, i lako ću stisnut like/thanks ali ako nisam planirao da kucam tekstove onda tek neću pretraživati slike i upoređivati koja mi se više sviđa da bih jednoj dao više poena no drugoj, a i na taj način mislim da bi mogli umanjiti vrijednost nečijeg rada i truda, nečija dobra fotografija bi vrijedila manje od druge dobre, a obije su recimo baš dobre.

    Sad ću u drugi post da testiram tapatalk kvalitet..
    Last edited by ssaajjkkoo; 09-10-20 at 11:09.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷MyPhoto

  2. The Following User Says Thank You to ssaajjkkoo For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 01-05-21, 17:19
  2. Replies: 12
    Last Post: 02-01-21, 14:32
  3. CDM FOTO TAKMIČENJE 21.12 - 26.12.2020. [TEMA: RUKE] 9. Kolo
    By starwalker in forum CDM Foto Takmičenja
    Replies: 8
    Last Post: 26-12-20, 15:13
  4. Replies: 18
    Last Post: 18-12-20, 13:32
  5. Replies: 17
    Last Post: 11-12-20, 20:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •