Podrzavam, ja nit' sam imao na umu 'thanks' kao mnogo laksa zamjena za otvaranje nove teme i ankete za glasanje nit' sam razmisljao o tim drugim 'precicama'.

A nisam bio siguran da li ce svako moc' bas u taj dan da posalje fotku na temi ali eto.. nek' se potrude a ako ne stignu, nek' cekaju iducu

Koja je to 'srednja velicina' prema TT-a? Slabo ga koristim pa ne znam... Bojim se da je to ipak ispod onoga sto bi bilo idealno a to je nekih 1200px po duzoj strani.