Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
Ja vas moralno podrzavam, ali nemam volje da organizujem.
Organizovacemo starky i ja... Nece to bit' neka vele organizacija kao sto je nekad sa tobom bila... Bice slanje fotki na neku mail adresu, postavljanje istih na dan glasanja na neki od free foto servisa i otvaranje privremene teme za glasanje i proglasenje pobjednika...

Nesto tako mi se cini da bi bilo dovoljno a opet izvodljivo ali evo da cujemo i ostale predloge pa da se dogovorimo u narednih par dana.