
Originally Posted by
starwalker
A šta veliš za varijantu jedan učesnik - jedna fotka. Jednak start za sve, bez da se iko ističe količinom materijala.
Kvalitet ispred kvantiteta.
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Pa mislim da je to ok... pogotovo ako se kasnije bude odrzavalo cesce (jednom sedmicno).
Svako neka izabere onu koja najbolje predstavlja zadatu temu i to je to. Na autoru je da izabere najbolje, obradi kako misli da je najbolje (bez varijacija color/cb/sepia/bla bla) i to je to.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Bookmarks