Pa evo neka ovaj prvi bude "dvonedeljni" pa od novembra mozemo te 'brze' sedmicne da radimo...

Znaci moj plan (podlozan sugestijama i promjenama) je da ustanovimo temu, broj radova po ucesniku, nacin slanja, nacin glasanja i sl. do kraja ove nedelje, zakljucno sa vikendom.

Od 12. oktobra se salju radovi (ja bi isao na to da budu svjezi, da neko stvarno izadje i slika zadatu temu a ne da se fotke vade iz naftalina) do recimo 29. oktobra a onda se glasa dan/dva i proglasava pobjednik. Oce li bit' jedan pobjednik, prvo/drugo/trece mjesto ili kako vec... isto treba definisat'.

Da ne komplikujem ali moramo imat' neka pravila