
Originally Posted by
zvoncica
miskim da bi nedeljni nivo malo lakse paznju odrzao jer ako na mjesecnom nivou nekome ogranicite br fotki onda ce mozda i da se ulijenji i da zaboravi....razmislite, ako sam dobro razumjela, na zadatu temu od ponedeljka do subote se fotka, u nedelju se proglasi najbolja (ona koja ima najvise thanks-ova) i taj koji je imao najbolju fotku bira temu za narednu nedelju....mislim da nije problem....a!
Dijelim mišljenje. Sedmična varijanta ima perspektivu, uvijek će se neko naći da bude aktivan te nedjelje a i teme se brzo vrte. A od sedmičnih pobjedničkih radova se bira fotka mjeseca.
Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Last edited by starwalker; 07-10-20 at 21:51.
The more things change, the more they stay the same.
Bookmarks