I ja se slazem da to bude na mjesecnom nivou, pa cemo vidjet kako ce sve ici i koliki ce odaziv biti, ali mislim da nas ima sasvim dovoljno za tako nesto.
Samo se treba dogovorit koliko fotografija salje jedan ucesnik, kako ce se glasati i tako neke pojedinosti.
Dosta "pravila" se moze iskoristiti sa glasanja za fotofrafiju godine, kao nekad sto je bilo.





Reply With Quote
Bookmarks