Pozdrav ekipi. Ko sipa na Inu kod 13.Jula, je li primijetio kakvu promjenu kvaliteta dizela zadnje vrijeme?
Pozdrav ekipi. Ko sipa na Inu kod 13.Jula, je li primijetio kakvu promjenu kvaliteta dizela zadnje vrijeme?
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks