View Poll Results: Moj najčešći izbor je:

Voters
134. You may not vote on this poll
  • AROMA

    13 9.70%
  • HDL

    41 30.60%
  • iDEA

    8 5.97%
  • VOLI

    72 53.73%
Page 88 of 255 FirstFirst ... 387884858687888990919298138188 ... LastLast
Results 2,176 to 2,200 of 6359

Thread: Trgovački lanci | poslovna politika i odnos prema kupcima

  1. #2176
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Sve je to meni gadno, mimo Drezge, Nike koja se popravila i nekog bjelopoljskog Milka kosjelog mlijeka u cetvrtastoj plasticnoj ambalazi, doduse njega izbjegavam jer je plasticna ambalaza.

    A zena mi voli imlek, ja vas @montenegrina ne shvatam
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  3. #2177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Ima i neko durmitorsko u teglici staklenoj. Meni se dopalo. Onako nakiśelo fino...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  4. #2178
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    952
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Sve je to meni gadno, mimo Drezge, Nike koja se popravila i nekog bjelopoljskog Milka kosjelog mlijeka u cetvrtastoj plasticnoj ambalazi, doduse njega izbjegavam jer je plasticna ambalaza.
    To bjelopoljsko mlijeko proizvode u nekakvom prastarom postrojenju, bili su u onoj humanitarnoj emisiji na TV Vijesti... Ne kažem da je loše, samo sam oprezan sa ovim saznanjem + plastična ambalaža.

    Doduše, kad odem u tazbinu u Plav krka se samo ono, jer Drezge i tog kontinentalnog fenseraja nema gore

  5. The Following User Says Thank You to Clubbin' For This Useful Post:


  6. #2179
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Samo nemojte uporedjivati jogurt i kiselo mlijeko jer su to dva razlicita proizvoda..slicna jesu ali razlicita. Drezga je kisjelo mlijeko a imlek gusti je jogurt. Najbolji su u svojim kategorijama na nasem trzistu. Ima i imlek jogurt bello koji je takodje odlican i od organskog je mlijeka. Takodje imlek kisjelo u maloj casici neprevazidjeno. Na zalost neko nam ih izgleda uskracuje..

  7. #2180
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ima i neko durmitorsko u teglici staklenoj. Meni se dopalo. Onako nakiśelo fino...
    E pa to je Nika, tako im se proizvod zove.

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    ...Takodje imlek kisjelo u maloj casici neprevazidjeno...
    Samo ću te otužno pogledati, ali jbg, o ukusima se ne raspravlja
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  8. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  9. #2181
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Promjene na tržištu


    Meggle gasi proizvodnju u Hrvatskoj

    https://vijesti.hrt.hr/635244/meggle...je-160-radnika





    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  10. #2182
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Još jedan minus za ukus Kravica "gustog" jogurta. 2.8%, vodurina.

    O kvalitetu ne bih, nisam upućen.

  11. #2183
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Probah noćas Nika jogurt. Nije loš. Svakako bolji od Lazina...

  12. #2184
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    O'davno se ne iznervirah kao danas(sad već juče) u Aromu, šetao sa psom onako prilično dugo i zovu od kuće ako mogu da kupim lubenicu, OK malo mi mučno ali ajde kupiću neku manju Aroma mi blizu kuće, ulazim u prodavnicu direktno na lubenice ne uzimam ni korpu, pas zavezan me čeka ispred, ej zdravo neki momak mislim da puni rafove sve su djevojke i žene obično na voće i povrće e kakve su lubenice ono mlaćenje standardno ka' da zna i on i ja, super odlične ajde neku malu da uzmem, dobro nadje se tu neka manja on na vagu sa njom izmjeri i zalijepi onu etiketu, ništa ja uzimam lubenicu u ruku bez kese korpu nisam ni uzimao i idem put kase i kako prilazim na kasu vidim na etiketi 8,550kg hm, ne pomišljam ništa nego kako je držim u ruku i čekam red na kasu ma rekoh kako 8.5kg sad bih je preko Morače prebačio a nisam nikakav bilder..
    Nešto mi se upali lampa ne znam šta mi bi vratih se sa lubenicom na sektor, nema momka što je mjerio, stoji djevojka, zamolim je lijepo da je stavi na vagu i ja gledam 6.350kg

    Gornji i donji pritisak mi se skoro poravna nedje na 200, tražim momka jer sam odma ukapirao da je zaglavio lubenicu izmedju gornjeg dijela koji stoji fiksno i donjeg dijela vage koji mjeri, evo slika vage pa ćete ukapirat i to je morao prilično da je zaglavi da bude teža preko 2kg..


    E kad sam ga našao pa poveo na vagu a on samo ponavlja ne zna kako to, pa rekoh nemoj da ti nabijem na glavu koga praviš budalom pi.čka ti lijepa materina, pa da mene ukradeš ne za sebe nego za Aromu ejjjj, savršeno mi se .ebe za 1euro ali budalom da me neko pravi e to ne može....
    Pa svašta sam ja tu još priča, galamio čitava se prodavnica okretala ostavih lubenicu izvinuh se djevojci što sam bio neprijatan, nekulturan i nevaspitan i preko vrata...

    Obično me stvari ne pogadjaju i bliski ljudi me ne mogu iznenaditi a kamo li neka budala iz Arome ali ne mogah da podnesem takav nesojluk/fukarluk u datom momentu...

    Evo kako se iznervirah kad pišem odje u tri sata ujutro.

  13. The Following 5 Users Say Thank You to METZ For This Useful Post:


  14. #2185
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Dakle, ako je ista mrzno to je kad te na vaganje prave ludim, jos sto ti velis, ne za sebe no na racun Arome te krade...

    Ja sam jutros zamalo u Voliju u Donjoj G prisao onima na gotova jela i trazio 200gr Korone u 2 manje posudice... 4 njih tamo u unutra, svima maska samo na ustima...

    Ali dok god se svakome uljudno ne skrene paznja zalud...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  16. #2186
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    438
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    HDL promjenio materijal od kojeg se prave kase, sada je još gori, pucaju na dodir. Takođe počinju naplatu i malih kesa od ponedeljka....
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  17. #2187
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,832
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,347
    Thanked in
    874 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    HDL promjenio materijal od kojeg se prave kase, sada je još gori, pucaju na dodir. Takođe počinju naplatu i malih kesa od ponedeljka....
    Eto dobrog razloga da donosim kese od kuće

  18. #2188
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Platneni ceger i to je to. Imam ih doma vise komada. Cak i one vece, kao plastificirane...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  19. #2189
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    ne bi mi bilo žao platiti da su to normalne kese, ali ne izdrzi ni do kuće.
    Ja imam 3 cegera i baj baj kese.

  20. #2190
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    HDL promjenio materijal od kojeg se prave kase, sada je još gori, pucaju na dodir. Takođe počinju naplatu i malih kesa od ponedeljka....
    Važi li kod nas ono "ako je brendirana kesa ne smije se naplaćivati"?
    Mada kod Lakovića su kese obične, mislim da ne piše na njima ništa.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  21. #2191
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Ne smije brendirana da se naplacuje, zato su svi odmah i makli brendiranost sa kesa...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  22. #2192
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    438
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Zato su im boje kesa u skladu sa logom i čudima. I ja ću na cegere da pređem i to je to. Kao svi u svijetu..
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  23. #2193
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Znači bio sam ubjeđen da Voli ima ime na kesi i tek kad malo bolje pogledah samo su srca.
    Pa treba se lagano preorjentisati na alternative.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  24. #2194
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Pa treba se lagano preorjentisati na alternative.
    Jedna o njih su stare majice i košulje





    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  25. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  26. #2195
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    U HdL je manja kesa 0.01c a veća 0.03 centa.

    Izgleda da i oni osjećaju krizu jer je do sada bili prilično galantno...


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  27. #2196
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Nije bas tako, pouzdano znam da npr jedna relativno velika firma ima vece pazare nego u istom periodu prosle godine a da se vadi na koronu i ljudima smanjuje plate. Ali gazda je nista covjek pa nije ni cudo sto tako radi. Tako i kod HDLa, ne vjerujem da im je manje ako ne i vise obzirom na one pomame na pocetku.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  28. #2197
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Nije bas tako, pouzdano znam da npr jedna relativno velika firma ima vece pazare nego u istom periodu prosle godine a da se vadi na koronu i ljudima smanjuje plate. Ali gazda je nista covjek pa nije ni cudo sto tako radi. Tako i kod HDLa, ne vjerujem da im je manje ako ne i vise obzirom na one pomame na pocetku.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Bas bih volio znati koja je to firma .
    Jet onih sto hilhada ljudu koji su bili na danasnji dan prosle godine morali su kupovati negdje . Bilo direkno u maloprodaji i preko hotela restorana i slicno .
    Zaista ne znam sto ti prodaju pa im je pazar isti . Cak i gradjevinari imaju manju prodaju materijala

  29. #2198
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Firma koja se bavi poljoprivrednim dijelom.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  30. #2199
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Firma koja se bavi poljoprivrednim dijelom.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Samo sad logicno razmisli . Sto hiljada kjudi je manje tj kupaca . Prodavali gotove proizvode masine sjemena ili sta vec jednostavno moraju osjetiti . Bukvalno ce svi osjetiti . Neko direkno neko posredno .
    Onaj na sjeveru je brao borovnice koje su kupovali turusti sto prolaze , on je za te pare od komsijs kupio nesto e sada toga nema j sve tako lancano

  31. #2200
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Svi ce osjetiti vremenom, saglasan sam ja, ali kazem ti u prethodnih mjesec-dva dana je vlasnik smanjio plate iako je pazar bio veci nego prosle godine u istom mjesecu.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Page 88 of 255 FirstFirst ... 387884858687888990919298138188 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Odnos drzave prema poljoprivredi
    By autodijagnostika in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-13, 08:14
  2. A ljubaznost prema kupcima u barskim lokalima ??!!??
    By sagitarius in forum Primorski
    Replies: 60
    Last Post: 01-10-12, 20:43
  3. Zeljezara i odnos drzave prema Davidovicu
    By HIPER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 21:44
  4. Odnos drzave prema vjerskim zajednicama...?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 18-07-10, 11:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •