View Poll Results: Moj najčešći izbor je:

Voters
134. You may not vote on this poll
  • AROMA

    13 9.70%
  • HDL

    41 30.60%
  • iDEA

    8 5.97%
  • VOLI

    72 53.73%
Page 87 of 255 FirstFirst ... 377783848586878889909197137187 ... LastLast
Results 2,151 to 2,175 of 6359

Thread: Trgovački lanci | poslovna politika i odnos prema kupcima

  1. #2151
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,691
    Thanks Thanks Given 
    1,200
    Thanks Thanks Received 
    327
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Ne znam ide li ovo u tu temu ali mi na to izgleda pa da postavim konstataciju, u slucaju da ne ide za ovu temu molim moderatore da uklone:

    Tehnoplus katastrofa odnos sa kupcima, garancija neostvariva, i kad treba da se plati popravka i za to izigravaju, ne javljaju se na telefone i ignorisu poruke iako je postojao "dogovor".

    Nikad vise tamo nista, makar ne vrijednosti preko 20 eura.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. #2152
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Imaju domaci velike zalihe sirovine(mlijeka),koje daljim obradjivanjem pretvaraju u jogurt,kisjelo,pavlake,sireve....Imlek ima 50+% trzista....

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
    Evo promijenih sve jogurte naše, osim srninog gustog nijedan mi se ne dopada. Imlekov Iriški sir kupujem 15 godina mislim i nema ništa slično.. Mislim, koja je to glupost da zabranom uvoza podstičeš domaće proizvođače?

  3. #2153
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,649
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Imaju domaci velike zalihe sirovine(mlijeka),koje daljim obradjivanjem pretvaraju u jogurt,kisjelo,pavlake,sireve....Imlek ima 50+% trzista....

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
    Pričamo li o CG?
    Mi smo kratki sa sirovinama vazda unazad godinama eno Lazine se pakuju u Srbiju.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #2154
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,490
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    196
    Thanked in
    129 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Ne znam ide li ovo u tu temu ali mi na to izgleda pa da postavim konstataciju, u slucaju da ne ide za ovu temu molim moderatore da uklone:

    Tehnoplus katastrofa odnos sa kupcima, garancija neostvariva, i kad treba da se plati popravka i za to izigravaju, ne javljaju se na telefone i ignorisu poruke iako je postojao "dogovor".

    Nikad vise tamo nista, makar ne vrijednosti preko 20 eura.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Meni su Lobod tv popravili u garanciji za 2 dana. Al sam imao problema sa online chatom. Uzimao sam 3 proizvoda i rekli mi da sva tri imaju u jednoj radnji....na kraju sam isao u 3 radnje

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #2155
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Stopiran uvoz jogurta iz inozemstva. Nema Kravice,nema Migg-a, Dukata....samo domaci, a od Imleka, samo Balans....

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
    Odakle info.

  6. #2156
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Dobih info da po našim analizama nešto sadrže što ne bi trebalo ili u većim količinama nego što naš zakon dozvoljava.

  7. #2157
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    ^ Vjerovatno aflatoksini.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  8. #2158
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    jes da nas ne otruju....mici tamo vise nijednoj nasoj analizi ne vjerujem
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #2159
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Meni se Imlek ne svidja,nije kao ranije,dukat sam nedje probao,ok je,jedino sto sam pio u zadnje vrijeme je balans iz zdravstvenih razloga.
    Lično više volim Niku,mada najčešće pijem Lazine,a od varenike moja kravica najčešće,jedno vrijeme sam se “lešio” od šabačkog,nekad se i alpsko pilo lijepo,ima sad tih cuda kolko oces


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2160
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    ja iskljucivo kupujem one kesice, djeca vole kravicu cokoladnu a vole i ovu normalnu, a jogurt Balans za mene i jedno dijete, drugi vole Drezgino kisjelo mlijeko...e ja volim drezgin mladi kajmak odličan im je
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #2161
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Proizviđači u CG moraju mnogo više da rade na širenju asortimana. To nije lako, niti su investicije male ali imam utisak da je većina njih prilično nerazvijenog biznisa i da im se vrti oko par stvari na kojima loše zarađuju. Kakve su gaude i edameri po našim lancima na akciji po 5 eura za kg, pravo smeće koje uvozimo. U CG osim tvrdih sireva poput njeguškog i planinskog nemamo prepoznat tip sira poput kačkavalja i drugih. Ovo oko Imleka je dosta sumnjivo ako je tačna informacija da su naši nešto otkrili da sadrži...

  12. #2162
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Što se dešava sa Imlekom u CG? Niđe nema da se kupi njihov jogurt
    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Meni se Imlek ne svidja,nije kao ranije,dukat sam nedje probao,ok je,jedino sto sam pio u zadnje vrijeme je balans iz zdravstvenih razloga.
    Lično više volim Niku,mada najčešće pijem Lazine,a od varenike moja kravica najčešće,jedno vrijeme sam se “lešio” od šabačkog,nekad se i alpsko pilo lijepo,ima sad tih cuda kolko oces


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ja iskljucivo kupujem one kesice, djeca vole kravicu cokoladnu a vole i ovu normalnu, a jogurt Balans za mene i jedno dijete, drugi vole Drezgino kisjelo mlijeko...e ja volim drezgin mladi kajmak odličan im je
    Ja sam prije 15 dana radnicu u Naš Diskont pitala dje je Kravica Jogurt, nešto se naljutila haha. Najljepši je Kravica Gusti, taj volim i prija mi. Muž pije Drezgu u tegli.
    Uzimala sma ranije Balans ali mi je ljepši Lazine Vitko. Lazine jogurt je bio jedini koji sam nekad kupovala ali se pokvario, ponekad ima neki miris čudan i n emogu da gatam.
    Koliko god mi nedostaju ti jogurti, možda nije loše da se smanje zalihe domaćih proizvoda ako je to istina.

  13. #2163
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Drezga se jede


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Bugi For This Useful Post:


  15. #2164
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    952
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Iskreno, ne znam zašto kupujete te gumene jogurte kad ima vrhunski Drezgin domaći po nižoj cijeni...

  16. The Following User Says Thank You to Clubbin' For This Useful Post:


  17. #2165
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Drezga se jede


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Ja upravo krenuh to da napisem, Drezgin se iskljucivo jede, ne pije...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  19. #2166
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Imlek Boka povukla je proizvode iz prodavnica,neke serije su problematične, skladište u Radanovićima , čeka se sanitarna da bi se unuštilo.

  20. #2167
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Imlek Boka povukla je proizvode iz prodavnica,neke serije su problematične, skladištu u Radanovićima , čeka se sanitarna da bi se unuštilo.
    Zašto niko ništa ne objavljuje u medijima?

  21. #2168
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Svakih 15 dana po par centi cijene gore.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #2169
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    4,098
    Thanks Thanks Given 
    1,496
    Thanks Thanks Received 
    206
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Zašto niko ništa ne objavljuje u medijima?
    Zato sto nije istina. Drzava nije dala dozvolu za uvoz. Procedura dobijanja je 30 dana. Procedura jos traje. Dok se ne dobije uvozna dozvola,nema uvoza....to ti je istina,zvanicna

  23. The Following User Says Thank You to Kradem_Shahte For This Useful Post:


  24. #2170
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    Zato sto nije istina. Drzava nije dala dozvolu za uvoz. Procedura dobijanja je 30 dana. Procedura jos traje. Dok se ne dobije uvozna dozvola,nema uvoza....to ti je istina,zvanicna
    Znači svete im se zbog montenegro airlinesa

  25. #2171
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Od septembra ne čeka pakao

  26. #2172
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja sam prije 15 dana radnicu u Naš Diskont pitala dje je Kravica Jogurt, nešto se naljutila haha. Najljepši je Kravica Gusti, taj volim i prija mi. Muž pije Drezgu u tegli.
    Uzimala sma ranije Balans ali mi je ljepši Lazine Vitko. Lazine jogurt je bio jedini koji sam nekad kupovala ali se pokvario, ponekad ima neki miris čudan i n emogu da gatam.
    Koliko god mi nedostaju ti jogurti, možda nije loše da se smanje zalihe domaćih proizvoda ako je to istina.
    Ista stvar, Kravica gusti već duže vrijeme mi je prvi izbor. Sad kako ga nema u ponudi uzeo sam Lazine, popio gutljaj i bacio ga u smeće. Nek mi neko dokaže da ga ne rade od mlijeka u prahu.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  27. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  28. #2173
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ista stvar, Kravica gusti već duže vrijeme mi je prvi izbor. Sad kako ga nema u ponudi uzeo sam Lazine, popio gutljaj i bacio ga u smeće. Nek mi neko dokaže da ga ne rade od mlijeka u prahu.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Lazine sam i ja probao i jedva čašu popio. Srna je daleko bolja gusti ali nije to ono što volim kod Imlek gustog jogurta. Nisam puno toga probao od Imleka ali jogurt svakako najviše volim kao i često pominjani Iriški sir.

  29. #2174
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Drezga tegla tamno zeleni cep = majka :-)

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  30. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  31. #2175
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ista stvar, Kravica gusti već duže vrijeme mi je prvi izbor. Sad kako ga nema u ponudi uzeo sam Lazine, popio gutljaj i bacio ga u smeće. Nek mi neko dokaže da ga ne rade od mlijeka u prahu.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    E tacno to j ei moj komentar, mlijeko u prahu.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


Page 87 of 255 FirstFirst ... 377783848586878889909197137187 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Odnos drzave prema poljoprivredi
    By autodijagnostika in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 08-05-13, 08:14
  2. A ljubaznost prema kupcima u barskim lokalima ??!!??
    By sagitarius in forum Primorski
    Replies: 60
    Last Post: 01-10-12, 20:43
  3. Zeljezara i odnos drzave prema Davidovicu
    By HIPER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 21:44
  4. Odnos drzave prema vjerskim zajednicama...?
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 18-07-10, 11:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •