Nebitno je je li desna traka prazna....nije prirodno da te neko pretice po desnoj strani pri brzini preko 80km...
Ja se prvi ne osjecam prijatno kad tako nesto moram da uradim...srecom bas bas su rijetke takve situacijee
Nebitno je je li desna traka prazna....nije prirodno da te neko pretice po desnoj strani pri brzini preko 80km...
Ja se prvi ne osjecam prijatno kad tako nesto moram da uradim...srecom bas bas su rijetke takve situacijee
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks