Page 1002 of 1280 FirstFirst ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... LastLast
Results 25,026 to 25,050 of 31977

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #25026
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,168
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    164
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Imao sam i ja iskustva sa yanwen poštom pisao sam ovdje, čini mi se kad si se baš ti interesovao za nju i prvi put naručio.

    Sa ovom drugom kažem nisam ovo očekivao da stigne tako brzo nije ni bitna stvar bila pa se nisam puno opterećivao sa brzinom dolaska, al za 2 mjeseca to je odlično bilo s obzirom na situaciju tad i da su se mnogi žalili da čekaju mnogo duže.

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  2. #25027
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Meni se izgleda jedinom paketi iz Njemacke (a iz UK) gube.
    evo za UK dodaj i mene: 4 porudžbine za ova 3-4 mjeseca, samo je prva stigla, i to kasno (DDR2 memorija za komp koji sam u međuvremenu rastavio). Porudžbine sa Book Depository čekam od marta, odnosno početka maja, a Ebay UK evo preko mjesec dana. Debilno mi je da Royal Mail nema nikakav tracking, a nije da je dž poštarina na eBay...

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Jel ko poručivao što iz Italije skorije?
    jesam ja, al tek prije sedmicu dana, no sudeći po 17track, pošiljke se kreću...


    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Ima li vajde narucivat sa bookdepository neke knjige, kakvo je stanje sa tim UK-CG avio saobracajem?
    ako ništa, za pošiljku koju od marta čekam su mi vratili novac...
    (nečitko)

  3. #25028
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,293
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    713
    Thanked in
    332 Posts

    Default

    Moja posiljka iz DE se vratila nakon 6 sedmica. Rekao sam prodavcu pa posalje ponovo jer je shipping za nas i dalje lutrija.

    Sent from my LG-H930 using Tapatalk
    \\
    OFL•GIC

  4. #25029
    Join Date
    May 2014
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iJAA24 View Post
    Pocelo je da stize izgleda, mene je postar obavjestio da mi je jedna stigla , javljam koja i od kad posto 7 8 ocekujem sa 2 3 sajta

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Stigla danas posiljka s aliexpressa od 03. Marta

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to iJAA24 For This Useful Post:


  6. #25030
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,627
    Thanks Thanks Given 
    439
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Deutsche post posiljka poslata 10.06 danas stigla u postu. Otprilike isto 10-15 dana kao i duba prije korone.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to CYBUG For This Useful Post:


  8. #25031
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Stizu paketi , danas bio postar donio porudzbine jos od prije korone. Rece da im je stiglo u postu sad odjednom par tona posiljki i da se ubise od posla


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  9. The Following User Says Thank You to Stivi For This Useful Post:


  10. #25032
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,978
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Stizu paketi , danas bio postar donio porudzbine jos od prije korone. Rece da im je stiglo u postu sad odjednom par tona posiljki i da se ubise od posla


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I meni vidim da je prispjelo na postu
    γνῶθι σαὐτόν


  11. #25033
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iJAA24 View Post
    Stigla danas posiljka s aliexpressa od 03. Marta

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Ovo mi je kul, i ja sam tad narucio.

    Edit:

    Eeeeeeeeevo je stigla u PG i moja

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Stay salty.

  12. #25034
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    Kreće se normalnom brzinom. Sutra bi trebala bit uručena. Vidjećemo u kakvom će stanju biti.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Stay salty.

  13. #25035
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Moja još nije

  14. #25036
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Iz Kine SG post od 2.3. danas stigla u Izmjeničnu poštu...

    Sent from my Nokia 3.1 using Tapatalk

  15. #25037
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Stigla i druga posiljka poslata 3. marta.

    Podjoh do poste, vele da nema nista na moje ime. Pogled na tracking brojeve i ispostavi se da ipak ima, samo su u haosu (10000 posiljki, bar tako vele) i da nece brzo stizati na kucnu adresu.
    Tako da lagano, valjda ce isporucivati robu, nece je vracati nazad zbog haosa. Valjda
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  16. #25038
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,190
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Stigla i druga posiljka poslata 3. marta.

    Podjoh do poste, vele da nema nista na moje ime. Pogled na tracking brojeve i ispostavi se da ipak ima, samo su u haosu (10000 posiljki, bar tako vele) i da nece brzo stizati na kucnu adresu.
    Tako da lagano, valjda ce isporucivati robu, nece je vracati nazad zbog haosa. Valjda
    Jes da je vrate nazad za kinu a da ne uzmu od nas 1€.

  17. #25039
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Stigla i meni, i to večeras nešto prije 22h naiđe poštar. Veli do 22h raznose. Takođe poručena početkom marta.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  18. #25040
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,806
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Tekst iz Vijesti:

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...oni-slabo-lete

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Always,forever and beyond ...

  19. #25041
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    stigle 2 juce. Jedna iz Ceske poslije tacno 1 mjesec, izgleda da je obisla po Evrope, druga iz Singapura iz marta. U isto vrijeme. E sad je jasno da je Kina otkocila i Evropa. Ali mi 2 pisma iz Njemacke kasne preko mjesec dana (bez trackinga). Vjerovatno je tamo najveca guzva Frankfurt i to, a jos uvijek i nemamo redovne letove za BG i ostalo. Inace, posta iz Srbije stize za 2 dana max tako da gore nema blokade.

    Danas je tracking postalo ko da si DHL uzeo.
    Last edited by Saruman; 25-06-20 at 07:21.

  20. #25042
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,031
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Meni je iz njemacke za vrijeme korone stigla, obična pošta.

  21. #25043
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Šta se radi s pošiljkama ovih mjeseci

    Gomila paketa s AliEx. nađeni u Belgiji na smeću:

    https://www.nu.nl/281543/video/man-v...pakketjes.html

    +


    Prodaja neisporučenih pošiljaka u petak u Pančevu. Šta će biti na aukciji


    https://013info.rs/vesti/drustvo/pro...iti-na-aukciji





    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  22. #25044
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    ^ Auh... pakao.

    Za prvi link... trebalo bi provjerit' autenticnost istog jer mi zvuci nevjerovatno. Koji bi mogao da bude uzrok bacanja na stotine (ili vise) paketa u smece?

    Drugi link... neisporucenih? Da li se misli na pakete koji nisu preuzeti od strane kupca ili je nesto drugo u pitanju? Opet skoro nevjerovatno ali posto je SRB u pitanju, manje cudi nego Belgija-Holandija prica.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #25045
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Djeluje mi kao kraden kamion pošte koji su opelješili i ostavili samo sitnice niske vrijednosti.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  24. #25046
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    1,627
    Thanks Thanks Given 
    439
    Thanks Thanks Received 
    209
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CYBUG View Post
    Deutsche post posiljka poslata 10.06 danas stigla u postu. Otprilike isto 10-15 dana kao i duba prije korone.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo mi nikad brze nije bila urucena od nase poste. 23. stigla, 24. poslata na domacu adresu i 25. urucena.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #25047
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    456
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Stigla je i meni moja posiljka poslata 23 aprila iz kine

  26. #25048
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    Niti jedan ćošak nije nagnječen, 116 dana tranzita. Nije bio u bubble wrap. Ne vjerujem.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Stay salty.

  27. #25049
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,487
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    4,449
    Thanked in
    2,612 Posts

    Default

    Došlo i meni prije 2 dana pošiljka.
    Znači krećemo


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  28. #25050
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ne krecemo ne moze se naruciti nista iz kine sto nije preko DHL i dalje sto je neisplativo.Ove posiljke koje sad dolaze su poslate izasle iz kine prije korone kod nas...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 1002 of 1280 FirstFirst ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •