Kako je moguće da trgujete tom relativno skupom opremom a da pritom šaljete robu bez trackinga. I ako je sa trackingom zašto bi pošaljilac samoinicijativno pristao na reshipping ako je na internetu približno dostupna lokacija pošiljke? A svaki internet noob webmaster ima mogućnost da uz malo kreativnosti stvori sebi dobar feedback po sajtovima i radnjama.
Ima li vajde narucivat sa bookdepository neke knjige, kakvo je stanje sa tim UK-CG avio saobracajem?
Meni je 9-og juna poslata knjiga, pa javljam ako dodje. Realno, trebalo je da jos strpim, ali sada mogu samo da se nadam...
Danas ženi stigla još 3 paketa sa alija,opet Taškent Kirgistan. Meni stigao sa ebeya(radnja u UK) poslato iz Ševedske Malme poslato 1.juna,dosta dobro prolazno vrijeme. Još ako se uzme u obzir da mi u adresi umjesto MNE piše Srbija ali srećom naš poštanski broj,i čć sa nekim heroglifima zamijenjen odlično je to. Imam još jednu iz Britanije 13.krenula vidjećemo to + iz kine.....
Reče mi komšinica iz pošte da je stiglo juče i danas po 100 paketa sa alija....a juče i danas samo ove iz Kirgistana dobih![]()
mozda ja dobijem patike od prije X mjeseci![]()
Što činite kad vam stigne pošiljka očigledno oštećena u transportu.
U pitanju je štampana literatura koja je stigla sva natučena sa jedne strane, vjerovatno od bacakanja po avionu i skladištima.
Ima li se rašta kome žaliti za takvo nešto?
Послато са E6653 помоћу Тапатока
"K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."
To je vec jbg. Meni se desilo da su me par puta zvali da licno dodjem po posiljku jer je paket bio vidno ostecen. Jedan put je bio parfem polomljen, radnica je napravila nekakav zapisnik i zavelo se kao osteceno u transportu. Nisam nista platio, mada drugacija situacija je bilo jer je posiljka iz CG...
Vidi sa prodavcem, postom...
Stay salty.
Pa dobro, to se racuna kao ostecena roba u transportu.
Zavisi od prodavca i poste ali u principu bi ti trebao da dobijes povrat novca od prodavca a prodavac da dobije obestecenje u istoj visini od 'prevoznika' pa da onda opet posalje isti artikal a prevoznik da vodi vise racuna.
U teoriji je tako, u praksi ne funkcionise uvijek ali valja pokusat'.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Pošta Srbije je u pitanju, ali ko tu može dokazati da se to nije desilo negdje u transportu između naše izmjenične pošte i dostavljanja meni. Prodavca sam obavijestio, valjda će zamijeniti, ali mi se ne dopada cijela ta priča jer se radilo o odlično upakovanom preporučenom paketu, poslatom avionom, i solidne vrijednosti, tako da mi je baš problem napravljen, a i prodavcu isto. Nije mi jasna takva nemarnost.
Послато са E6653 помоћу Тапатока
"K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."
Pa je iz SRB uspjelo da se tako nagrdi knjiga? Svasta.
Nemam iskustva sa njihovom postom ali bi generalno "preporuceno" trebalo da se tretira malo bolje od ovog "smeca" koje stize 'na gomilu' iz Kine i sl.
Malo mi je vjerovatno da je moglo da joj se desi nesto od izmjenicne poste do tebe, ma u kojem gradu da si.
Ja vjerujem da je Posta Srbije tu kriva ali to su samo nagadjanja.
Tvoje je da prijavis prodavcu, sa slikama a on dalje vjerovatno cima Postu Srbije pa ti onda vraca pare ili salje ponovo.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Da, iz Srbije.
Tvrde korice, natučene, neke i pocijepane, kao da se neko bacao sa tim namjerno ili je ispalo sa malo veće visine
.
Vjerovatno je do njihove pošte, ali je to sad svejedno.
Svakako ću da vidim s prodavcem što on može tu uraditi.
Послато са E6653 помоћу Тапатока
"K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."
Nije se ništa spolja moglo primijetiti dok nisam otvorio paket. Jbg.
Послато са E6653 помоћу Тапатока
"K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."
Evo je u našu poštu posle 3mjeseca i 20dana, Aliexpress/Singapurska posta
![]()
Izgleda da je otkocilo.
![]()
Ni jedna od tri moje nije jos. Ali vidjecemo, cekalo se 111 dana, moze jos vala ahahha
Stay salty.
Nije ni moja.
Kad se vec hvalimo ni meni nije nista jos
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Ja ako bude stizala moja od sredine marta, javicu.
Za sad nista... Cak i ona informacija da je 6. juna napustilo tranzitnu zemlju (valjda Singapur) je isto vrlo upitna. Tu informaciju daje iskljucivo AliExpress. Gdje god drugo pogledam 'tracking' (ukljucujuci i SingPost) ne daje tu informaciju nego da je 17. marta napustilo zemlju (Kinu) i to je to... nakon toga ni traga ni glasa.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks