Page 1000 of 1280 FirstFirst ... 50090095099099699799899910001001100210031004101010501100 ... LastLast
Results 24,976 to 25,000 of 31978

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #24976
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    1,237
    Thanks Thanks Received 
    306
    Thanked in
    125 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Jel ko poručivao što iz Italije skorije?
    Meni su slali 2 puta paket sa Sicilije, dodje do Milana bude tu 5-6 dana i vrate ga nazad...

    Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to dante pg For This Useful Post:


  3. #24977
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    da nijeste ti i drugar narucili kakav dzoint iz Holandije, pa vi je otisla posiljka pod carinski mac? I ko to danas daje "reshipping" za internacionalne posiljke osim ovih nasih prekomorskih ekstremnih radnika sugradjana iz Boke juznoamericke?
    Rešiping daju pošteni ljudi koji godinama trguju preko neta čija prodaja zavisi od naših iskustava vezano za servis elektro-opreme . Malo ih pohvališ , preporučiš javno i izadju u susret. U interesu im je .

  4. #24978
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sonix View Post
    Rešiping daju pošteni ljudi koji godinama trguju preko neta čija prodaja zavisi od naših iskustava vezano za servis elektro-opreme . Malo ih pohvališ , preporučiš javno i izadju u susret. U interesu im je .
    Kako je moguće da trgujete tom relativno skupom opremom a da pritom šaljete robu bez trackinga. I ako je sa trackingom zašto bi pošaljilac samoinicijativno pristao na reshipping ako je na internetu približno dostupna lokacija pošiljke? A svaki internet noob webmaster ima mogućnost da uz malo kreativnosti stvori sebi dobar feedback po sajtovima i radnjama.

  5. #24979
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Kako je moguće da trgujete tom relativno skupom opremom a da pritom šaljete robu bez trackinga. I ako je sa trackingom zašto bi pošaljilac samoinicijativno pristao na reshipping ako je na internetu približno dostupna lokacija pošiljke? A svaki internet noob webmaster ima mogućnost da uz malo kreativnosti stvori sebi dobar feedback po sajtovima i radnjama.
    Niko nije spomenuo da je roba skupa , uglavnom su sitni djelovi u pitanju i to je sve do sada dolazilo prije korone bez ikakvih problema .

  6. #24980
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Ima li vajde narucivat sa bookdepository neke knjige, kakvo je stanje sa tim UK-CG avio saobracajem?

  7. #24981
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni je 9-og juna poslata knjiga, pa javljam ako dodje. Realno, trebalo je da jos strpim, ali sada mogu samo da se nadam...

  8. #24982
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    82
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    72 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Ima li vajde narucivat sa bookdepository neke knjige, kakvo je stanje sa tim UK-CG avio saobracajem?
    imam 10% popusta kod njih, pa ako ti treba kaži da ti pošaljem.

  9. The Following User Says Thank You to masija For This Useful Post:


  10. #24983
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,190
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Danas ženi stigla još 3 paketa sa alija,opet Taškent Kirgistan. Meni stigao sa ebeya(radnja u UK) poslato iz Ševedske Malme poslato 1.juna,dosta dobro prolazno vrijeme. Još ako se uzme u obzir da mi u adresi umjesto MNE piše Srbija ali srećom naš poštanski broj,i čć sa nekim heroglifima zamijenjen odlično je to. Imam još jednu iz Britanije 13.krenula vidjećemo to + iz kine.....
    Reče mi komšinica iz pošte da je stiglo juče i danas po 100 paketa sa alija....a juče i danas samo ove iz Kirgistana dobih

  11. #24984
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,353
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    69
    Thanked in
    58 Posts

  12. #24985
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,505
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Što činite kad vam stigne pošiljka očigledno oštećena u transportu.
    U pitanju je štampana literatura koja je stigla sva natučena sa jedne strane, vjerovatno od bacakanja po avionu i skladištima.
    Ima li se rašta kome žaliti za takvo nešto?

    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  13. #24986
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    To je vec jbg. Meni se desilo da su me par puta zvali da licno dodjem po posiljku jer je paket bio vidno ostecen. Jedan put je bio parfem polomljen, radnica je napravila nekakav zapisnik i zavelo se kao osteceno u transportu. Nisam nista platio, mada drugacija situacija je bilo jer je posiljka iz CG...
    Vidi sa prodavcem, postom...
    Stay salty.

  14. The Following User Says Thank You to guvarana For This Useful Post:


  15. #24987
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Što činite kad vam stigne pošiljka očigledno oštećena u transportu.
    U pitanju je štampana literatura koja je stigla sva natučena sa jedne strane, vjerovatno od bacakanja po avionu i skladištima.
    Ima li se rašta kome žaliti za takvo nešto?

    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    Pa dobro, to se racuna kao ostecena roba u transportu.

    Zavisi od prodavca i poste ali u principu bi ti trebao da dobijes povrat novca od prodavca a prodavac da dobije obestecenje u istoj visini od 'prevoznika' pa da onda opet posalje isti artikal a prevoznik da vodi vise racuna.

    U teoriji je tako, u praksi ne funkcionise uvijek ali valja pokusat'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  17. #24988
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,505
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Pošta Srbije je u pitanju, ali ko tu može dokazati da se to nije desilo negdje u transportu između naše izmjenične pošte i dostavljanja meni. Prodavca sam obavijestio, valjda će zamijeniti, ali mi se ne dopada cijela ta priča jer se radilo o odlično upakovanom preporučenom paketu, poslatom avionom, i solidne vrijednosti, tako da mi je baš problem napravljen, a i prodavcu isto. Nije mi jasna takva nemarnost.

    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  18. #24989
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Pošta Srbije je u pitanju, ali ko tu može dokazati da se to nije desilo negdje u transportu između naše izmjenične pošte i dostavljanja meni. Prodavca sam obavijestio, valjda će zamijeniti, ali mi se ne dopada cijela ta priča jer se radilo o odlično upakovanom preporučenom paketu, poslatom avionom, i solidne vrijednosti, tako da mi je baš problem napravljen, a i prodavcu isto. Nije mi jasna takva nemarnost.

    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    Pa je iz SRB uspjelo da se tako nagrdi knjiga? Svasta.

    Nemam iskustva sa njihovom postom ali bi generalno "preporuceno" trebalo da se tretira malo bolje od ovog "smeca" koje stize 'na gomilu' iz Kine i sl.

    Malo mi je vjerovatno da je moglo da joj se desi nesto od izmjenicne poste do tebe, ma u kojem gradu da si.

    Ja vjerujem da je Posta Srbije tu kriva ali to su samo nagadjanja.

    Tvoje je da prijavis prodavcu, sa slikama a on dalje vjerovatno cima Postu Srbije pa ti onda vraca pare ili salje ponovo.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #24990
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,505
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Da, iz Srbije.
    Tvrde korice, natučene, neke i pocijepane, kao da se neko bacao sa tim namjerno ili je ispalo sa malo veće visine
    .
    Vjerovatno je do njihove pošte, ali je to sad svejedno.

    Svakako ću da vidim s prodavcem što on može tu uraditi.


    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  20. The Following User Says Thank You to D.S. For This Useful Post:


  21. #24991
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,025
    Thanks Thanks Given 
    1,242
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Da, iz Srbije.
    Tvrde korice, natučene, neke i pocijepane, kao da se neko bacao sa tim namjerno ili je ispalo sa malo veće visine
    .
    Vjerovatno je do njihove pošte, ali je to sad svejedno.

    Svakako ću da vidim s prodavcem što on može tu uraditi.


    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    Nisi trebao da je primis kuci nego na Postu i tamo da ti urade zapisnik. I onda imas dokaz da je ostecena u transportu.

  22. #24992
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,505
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Nije se ništa spolja moglo primijetiti dok nisam otvorio paket. Jbg.

    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  23. #24993
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SVB-40 View Post
    Meni je 9-og juna poslata knjiga, pa javljam ako dodje. Realno, trebalo je da jos strpim, ali sada mogu samo da se nadam...
    Obavezno javi kad stigne.

    Quote Originally Posted by masija View Post
    imam 10% popusta kod njih, pa ako ti treba kaži da ti pošaljem.
    Fala, posteno! Sacekacu da vidim kad ce kolegi stic.

  24. #24994
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Evo je u našu poštu posle 3mjeseca i 20dana, Aliexpress/Singapurska posta



  25. The Following 6 Users Say Thank You to METZ For This Useful Post:


  26. #24995
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,723
    Thanks Thanks Given 
    1,983
    Thanks Thanks Received 
    803
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Evo je u našu poštu posle 3mjeseca i 20dana, Aliexpress/Singapurska posta


    Akobogda

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  27. #24996
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,394
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Izgleda da je otkocilo.


  28. The Following 3 Users Say Thank You to Saruman For This Useful Post:


  29. #24997
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    Ni jedna od tri moje nije jos. Ali vidjecemo, cekalo se 111 dana, moze jos vala ahahha
    Stay salty.

  30. #24998
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Nije ni moja.

  31. #24999
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Kad se vec hvalimo ni meni nije nista jos

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  32. #25000
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Ja ako bude stizala moja od sredine marta, javicu.

    Za sad nista... Cak i ona informacija da je 6. juna napustilo tranzitnu zemlju (valjda Singapur) je isto vrlo upitna. Tu informaciju daje iskljucivo AliExpress. Gdje god drugo pogledam 'tracking' (ukljucujuci i SingPost) ne daje tu informaciju nego da je 17. marta napustilo zemlju (Kinu) i to je to... nakon toga ni traga ni glasa.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 1000 of 1280 FirstFirst ... 50090095099099699799899910001001100210031004101010501100 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •