Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #44326
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Izbjegavajte lika na Konik koji drzi vulkanizersku radnju od Lakovica prema Dinosi sa desne strane.







    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to HaRRyy For This Useful Post:


  3. #44327
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,084
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Jesi li mu trazio da ti je reparira?
    Prema tome, šta da ti kažem?

  4. #44328
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,691
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Ljudi, kakva je procedura kad se izgubi ključ od kola a rezervnog nema?
    Nađoh u dokumentaciji ovu karticu, spašava li ovo situaciju ili će me odrat ka sansku kozu za Pežo star 15 godina


    Last edited by BiTrAtE; 09-06-20 at 12:22.

  5. #44329
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,476
    Thanks Thanks Given 
    803
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Mislim da si im pola posla odradio, njihovo je samo da ti kodiraju kljuc koji prodaju, s tim da ga moraju i narezati po tvojoj bravi i za to mogu da te sisaju po usima. Kodiranje je smijesno kad vec imas kod.

    Poslato s Jadrana

  6. The Following User Says Thank You to Tom For This Useful Post:


  7. #44330
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Jesi li mu trazio da ti je reparira?

    Felna mi je bila prljava pa nisam mogao da primjetim odma dok nisam oprao auto, inace je lakirana prije dva mjeseca i bila je bez ogrebotine, a sad je kasno jer nisam u PG, samo rekoh da znate.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #44331
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,691
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Mislim da si im pola posla odradio, njihovo je samo da ti kodiraju kljuc koji prodaju, s tim da ga moraju i narezati po tvojoj bravi i za to mogu da te sisaju po usima. Kodiranje je smijesno kad vec imas kod.

    Poslato s Jadrana
    Da nema ko preporuku kome da se javim za ovo, sem u "Sef" ?

  9. #44332
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,297
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRyy View Post
    Felna mi je bila prljava pa nisam mogao da primjetim odma dok nisam oprao auto, inace je lakirana prije dva mjeseca i bila je bez ogrebotine, a sad je kasno jer nisam u PG, samo rekoh da znate.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To ti je ipak do lose farbe- tankog laka.

    I moja se isto izgrebla malo pri zamjeni guma...jbg, isto farbana

    Na novu masinu je montirana, sa cetkicama i gumicama nekim protiv grebanja, ali isto se izgrebalo...
    Farbao sam u kucnoj radinosti felne, pa sam sad samo istackao to i ne vidi se
    Last edited by Laz; 09-06-20 at 14:57.



  10. #44333
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,691
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Kakva je ovo muka..




  11. #44334
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Uvalili su ti kopiju samsunga, zato ti je ta muka sa kamerom...

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Napumpani For This Useful Post:


  13. #44335
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,297
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Kako ovoga sleduje ibertura, pa ce se mijenjat motor



  14. #44336
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    To ti je ipak do lose farbe- tankog laka.

    I moja se isto izgrebla malo pri zamjeni guma...jbg, isto farbana

    Na novu masinu je montirana, sa cetkicama i gumicama nekim protiv grebanja, ali isto se izgrebalo...
    Farbao sam u kucnoj radinosti felne, pa sam sad samo istackao to i ne vidi se
    Moguce.


    Rece mi ovaj sto je lakirao da mu je ostalo ove farbe jos kad je lakirao i da mi je to ostavio da uzmem, pa cu taman sa necim pokrit to sto se vidi sad za sad, kao ti.

    Kad sam montirao sve 4 gume na ove felne ovaj sto je montirao bas je pazio i nijednu ostetio nije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #44337
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da nema ko preporuku kome da se javim za ovo, sem u "Sef" ?
    Probaj https://www.facebook.com/kljucarbugi/

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #44338
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Je li moguće da su Reno DCI tolike kante ljudi?
    U zadnjih 10 dana đe sam god vidio Reno svaki dimi crni/plavi/bijeli dim, što Scenic, Espace, Laguna ima i poneki Clio. Znači ide lik ispred mene sa Scenicom i kreće u preticanje, kunem se ako nisam tad zaradio rak pluća, neću nikad.
    Danas opet jedan bijeli Scenic masakrira onaj dio na uključenje sa Mareze na magistralu.

    Imao bih milion primjera još.

    I onda na kraj vele TDI najveći čađo. E ako je vala, ne kažem da ih nema, ali DCI je posebna priča.
    Ja Megana patku imao sa novim motorom, zamjenjenim u ovlaštwnom servisu, sve sa računom itd... Motor je imao ~50Kkm kad je došao kod mene. Prodao sam ga poslije 3 mjeseca, a nisam se navozio. 1.9 dCi. Od tad sam obećao sebi - nikad više Reno.

    Sent from my HD1903 using Tapatalk
    Stay salty.

  17. #44339
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,350
    Thanks Thanks Given 
    484
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Sređuje li ko farove u kad počnu da kondenzuju? Neko silikoniranje ili tako nešto..

  18. #44340
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,691
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by claudiocaniggia View Post
    Sređuje li ko farove u kad počnu da kondenzuju? Neko silikoniranje ili tako nešto..
    Suki - Konik - Doktor za farove.
    067 50 20 10




  19. #44341
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    993
    Thanks Thanks Given 
    107
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Kod koga ponijeti dizne da se očiste?

    Benzin.

  20. #44342
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,084
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Kod Sase. 069015527
    Prema tome, šta da ti kažem?

  21. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  22. #44343
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da nema ko preporuku kome da se javim za ovo, sem u "Sef" ?
    za narezivanje kljuca po bravi pitaj u simca na tuski put 069077217 ranko.a kodiranje bugi,rasovic

  23. #44344
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,297
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Je li moguće da su Reno DCI tolike kante ljudi?
    U zadnjih 10 dana đe sam god vidio Reno svaki dimi crni/plavi/bijeli dim, što Scenic, Espace, Laguna ima i poneki Clio. Znači ide lik ispred mene sa Scenicom i kreće u preticanje, kunem se ako nisam tad zaradio rak pluća, neću nikad.
    Danas opet jedan bijeli Scenic masakrira onaj dio na uključenje sa Mareze na magistralu.

    Imao bih milion primjera još.

    I onda na kraj vele TDI najveći čađo. E ako je vala, ne kažem da ih nema, ali DCI je posebna priča.
    A postali smo zemlja dje svaka kuca ima po jednog uvezenog bijelog za do prodavnice("180k presao").
    Svaki bijeli sto je proizveden je kod nas zavrsio.


    A vala i ja srijecem Scenice one 2003-2004, to dimi kao lokomotiva bijele i plave dimove...megan 2 i megan 3 iz taksija su prica za sebe.
    Kante svakakve. 1.9dci ne znam postoje li 3 ispravna u citav svijet
    1.5dci 2002-2006 isto pakao.


    evo koliko dimi kad je ispravan posle 10 godina gradske voznje

    Last edited by Laz; 09-06-20 at 23:38.



  24. The Following User Says Thank You to Laz For This Useful Post:


  25. #44345
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,153
    Thanks Thanks Given 
    1,387
    Thanks Thanks Received 
    724
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Sve zavisi kako se auto odrzava.

    Moj passat 423k km pa ne dimi uopste.


    Inace zet ima clio 1.5 dci 2009 ne dimi uopste.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #44346
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Ja sam imao bmw 530d 800 000km nije uopšte dimio.Sad je nov motor u njemu i to jer ga je jedan junac bez vode ostavio i prokuvao je ,inače sam siguran da bi i danas bio živ taj motor


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #44347
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    M57 vjerovatno?

  28. #44348
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    M57 vjerovatno?
    da e39 2002

  29. #44349
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,084
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaroma View Post
    Ja sam imao bmw 530d 800 000km nije uopšte dimio.Sad je nov motor u njemu i to jer ga je jedan junac bez vode ostavio i prokuvao je ,inače sam siguran da bi i danas bio živ taj motor


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Mogu mislit koliko je desetina hiljada eura ulozeno za tih 800000 km.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  30. #44350
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Koji crni silikon za brtvljenje kartera, dekla, itd uzet i đe?
    Valjalo bi neki malo kvalitetniji.

Page 1774 of 2525 FirstFirst ... 77412741674172417641770177117721773177417751776177717781784182418742274 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •