pa vidis da svi mislimo da smo becka gospoda.
ovdje je veci problem reci lopovu da je lopov, nego to sto lopov radi.
imamo politicku korupciju, imamo potpuno nelegalno blokiranje racuna za 30 mil drzave opozicionoj opstini, imamo napad vladinih medija jer je gradonacelnik isplatio plate i izvodjace/dobavljace 6 dana ranjje(vjerovatno jer je imao informaciju sta ga ceka).
i od svega toga je nama problem urlikanje. pa lijepo.
za cg aristokratiju, koja ima osjetljiv moralni kompas, u GB su protestanti vise nekulturni bili ka doktoru koji je potpisao zabranu kretanja, a on isao da se gleda sa ljubavnicom. nista manje nego i oni koji su imali problem sa ogranicenim kretanjem, dok se glavni epidemiolog setao po drzavi iz "neodloznih porodicnih obaveza".
lijepo nas je neko opisao jos prije 100+ godina
aristokratija prsnutih gaca...
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk






Reply With Quote
Bookmarks