Quote Originally Posted by NSX View Post
vidim ja neću ovaj V8 prodavat
Strah me da ga pogledam jer ću ga uzeti, a posle ne znam što ću sa njim. Ono je ex Bojnov auto jel? Ako jeste trebalo bi da je dobar. Već sam se raspitao ali dumam.


Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk