Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
Ove gume mi nesto mnogo klizaju.

Sent from my SM-N960U using Tapatalk
Cuveni audi steer pogotovo kod kvatro modela.
Ili recimo a5 ili a7...kriminalno mnogo understeer-a
Mada bih opet posjedovao svaki, nije hejt

Ni jedno od ovih podignutih off road look vozila nema neki zavidan rezultat.Svi se gicaju i skacu

Mada se generalno vw-audi grupacija nije proslavila na testu sjevernog jelena.