sto ga briga. u druge zemlji bi :
-dobio kaznu za nemanje pp aparata (vozac, pravno lice, odgovorno lice)
-dobio sigurno neku prekrsajnu za ugrozavanje bezbjednosti putnika iz vozila
-dobio kaznu za nepropisano parkiranje, neobiljezavanje mjesta nezgode, nije zvao slep sluzbu
-naplatili mu pomjeranje vozila do sigurnog prosirenja
-naplatili mu ciscenje kolovoza i signalizacije
sve u svemu njemu lakse da nema aparat i da popije jednom godisnje tu kaznu od 50eura






Reply With Quote
Bookmarks