Ekipa, kako smo najdepresivnijeg ponedjeljka, ujedno i dana, u godini?
Tapatalk
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Ekipa, kako smo najdepresivnijeg ponedjeljka, ujedno i dana, u godini?
Tapatalk
The more things change, the more they stay the same.
zasto najdepresivniji? ja sam bas super danas
nothing comes from violence and nothing ever could
Ponedeljak bas lagano prodje, dobar je i ovaj![]()
Tu es mon héro!
jos ako si prespavao nedelju...
nothing comes from violence and nothing ever could
Greota je prespavati bilo sta![]()
![]()
Tu es mon héro!
ja sam morala, bogUmi.
nego, dobra nam je saradnja
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Tako vele stručnjaci![]()
https://www.awarenessdays.com/awaren...e-monday-2020/
Tapatalk
The more things change, the more they stay the same.
Zato ja ne spavam.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
a i nije neki strucnjak![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Smor od dana. Preglup i predosadan.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
od narednog mjeseca kurs 3x nedeljno. dako prezivim do staze b.
nothing comes from violence and nothing ever could
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Jurili me inspektori bulevarom...
ali Opel korsom (ili nekim slicnim prdavcem).
Umirem![]()
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Nije nego sam se qrcio u voznji, tacnije na samom bulevaru dje nije bilo jednog jedinog auta osim tog prdavca ispred mene koji nije ni krenuo na zeleno pa sam ga presisao a njemu se to nije svidjelo...
Nego su se bas smorili kad su vidjeli da sam vec pred parking, uredno vezan, trijezan i spreman i do stanice da odem ako treba samo da parkiram
Ali ruku na srce, da je interventna bila (non-stop ih ima, pogotovo u ovim satnicama) sigurno ih ne bi preticao nego bi iza njih 20km/h gulio jer znam da bi mi zivot uzeli i izgubio bi najmanje pola sata...
Pa jel' Corsa Opel ili je Lexus?
Ti mislis da sam ja u mraku vidio koje je auto... jedva rotaciju vidjeh.. pustite me rodjaci nocas.
Last edited by Fidel Castro; 21-01-20 at 16:54.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks