Originally Posted by kimmi Ima lijepo snijega na B. Samo me strah da oni ćutuci nijesu na vrijeme ratrake upalili, jer svake godine im se deava da im snijeg vjetar ponese. Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk Sta da rade,majke ti,da 'vataju sjeverni snijeg mrezicom? Kad mećava duva,dzabe im je sve. Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas.
James Tiberius Kirk
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Forum Rules
Bookmarks