Quote Originally Posted by kimmi View Post
Ima lijepo snijega na B.

Samo me strah da oni ćutuci nijesu na vrijeme ratrake upalili, jer svake godine im se deava da im snijeg vjetar ponese.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Sta da rade,majke ti,da 'vataju sjeverni snijeg mrezicom? Kad mećava duva,dzabe im je sve.

Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas.