Snijega ba lijepo ima, ali su kreteni dozvolili da im ga vjetar oduva sa staze u toku noći. Umjesto da rade ratraci u toku noći, al vai....

Svake godine ista priča

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk