Snijega ba lijepo ima, ali su kreteni dozvolili da im ga vjetar oduva sa staze u toku noći. Umjesto da rade ratraci u toku noći, al vai....
Svake godine ista priča
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Snijega ba lijepo ima, ali su kreteni dozvolili da im ga vjetar oduva sa staze u toku noći. Umjesto da rade ratraci u toku noći, al vai....
Svake godine ista priča
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks