Meni se tamo svidjaju rebarca i supa, probao sam pored toga tortilju neku i pastu, nista posebno.
Od tada samo rebarca tamo jedem i to bez kajmaka, cini mi se (makar meni) da kajmak u tom slucaju ne pravi neku spec. razliku.
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk






Reply With Quote
PopCorn 
blue:


Bookmarks