Nikad...ali me naćerala ova koja ima zdrave misli i život da ga probam...i priznajem da je ukusno, ali se nezdravi ne odričem!
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Zar i ti sine Brute ? (veganski burger)
Btw i Kensington pored ima odličnu hranu baš.
Nikad...ali me naćerala ova koja ima zdrave misli i život da ga probam...i priznajem da je ukusno, ali se nezdravi ne odričem!
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sell the Vatican, Feed the World!
Mozda je vrijeme da se vidjamo s drugim ljudima.
Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
da li Bojana štonptavi pite ima neki novi broj? Stalno joj je iskljucen telefon
Poslato sa VKY-L09 pomoću Tapatoka
Haha, obidovasmo ja i Stivi juče kvalitetno @Astoria Lux (ex Dali)
Ja standardno steak, $ale uze neki biftek u ulju, posle toga Volcano prosipanje te upalismo noge posle po par kilometara da izvjetri sve to...
![]()
Ako se kad bude pravilo kakvo okupljanje i rostiljanje obavezno Bitrate da sprema hranu![]()
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Sinoc umjesto Pod Volat odosmo u Galeriju na veceru...e sto znam, mozda zbog broja gostiju...bjese puno zbog firmi, muzika i cuda. Bas puno cekasmo hranu koja bi prosjecna a skoro ledna (popek,vjesalica i jos nesto bi od mesa, pekarski krompir) kiseli kupus, krastavci i paprika bijahu jedino top.
Generalno nikad vise tamo necemo poci nas 10...opet se vracemo u dobri stari Pod Volateeeee sto je ono "zivo" meso tamo za hranu iz Galerije
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
Narucih sinoc u 10sati uvece pizzu u Gloriju.Kaze za sat vremena dostava.Rekoh ok.
Znaci nekad su stizali za 20min preko dana,sad stalno im treba sat vremena.
Stigla,stigla hladna..
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
E ja ne znam jesam li ja jedini kojem je hrana kad se dostavi uvijek nikakva...ili sparusena pa promijeni ukus posebno hamburgeri ili je mlaka pa i to ne valja
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
Ogromne su guzve u saobracaju u poslednje vrijeme, ne treba da cudi sto dostave duze traju.
Sent from my MI 9 using Tapatalk
Probah juce u tasty picu, brutalna...
Već danas malo lošija..
Imaju promociju pa dobijate pepsi...
I pancerota im je top a 80 centi, i hleb neki sa kajmakom i sirom....
https://www.donesi.com/dostava/podgo...y?t=1577379918
Probah i sendvič sa piletinom, dobar...
Last edited by stefke; 27-12-19 at 21:12.
А ђе, једино да баш не може нико да оде по њу. Достава је баш промашај
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Sate sate sate
Pozdrav , moze li broj od Bojane ?![]()
Više se njen broj trazi no najjače ribe![]()
Podjoh do Mayke as dijelom familje i probah 3 stvari - teletina ispod saca sa kajmakom, pica (standardna kapricoza) i pivska kobasica.
Teletina je bila odlicna, krompir koji dolazi uz nju (i pivsku kobasicu) isto odlican, dok mi se pivska kobasica sa koltuma slanine (koje je bilo dosta) nije svidjela. Ukusnop jes ali je prtvrdo i ni primac drugim pivskim koje sam probao. Kapricoza... A nije Mayka picerija ali je klinac zapeo za picu, slobodno preskocite narucivanje pice.
Sto je najbolje uzet kod njih, svidio mi se ambijent i kul su natpisi na meniju a jos bolji u kupatilu![]()
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Radi li onaj restoran od plantaza na Marezu?
Sent from my iPhone using Tapatalk
HRC smoked ribs 1kg...vrhunska :-)
Moze dvoje manje jesnih da se najede ili 1 @BiTrAtE :-)
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Per Sempre...flambirana pačija prsa u sosu od konjaka su stvarno nesto posebno. Posluzena su sa pecenim/przenim štooo li... jabukama i kruskama koje izgledaju kao krompirici...ko voli tu kineska hrana foru ovo je bas preporuka. Teleći kotleti sa mocarelom i pecurkama sa grilovanim povrcem dosta dobri...ko voli crno vino neka se zakolje za casu Primitiva pa neka ide zivotopasno vino...
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
![]()
Last edited by mistery; 28-12-19 at 20:45.
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)
Bookmarks