A ne bi mi ni zagolicalo želudac, po strani to što vjerujem da je jako ukusno.![]()
A boga mi treba jos ovoliko da bi se najeo covjek.
Sent from my SM-N975F using Tapatalk
A ne bi mi ni zagolicalo želudac, po strani to što vjerujem da je jako ukusno.![]()
E ovo je ono...da se jede da bude dovoljnou 100 manira je obilniji a na slicnu foru
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
Imate na ovu foru doručak u The Meating Point (trg Sv. Petra Cetinjskog) pa ako je probao ko neka podijeli utiske? Ako ne, žrtvovaću se ja kao i obično zarad zajednice i podijelit utiske...![]()
Masa
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
Casti mi Intermezzo na Konik odlican kako kvalitetom tako i cijenom
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Sto manira...neke karpaćo rolnice od lososa sa kajmakom i sa kavijarom, riblja corba, file brancina ma pireom od karfiola...carski dobro
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
ja sam stolar, u podznaku shkorpioooni
Bio sam ja skoro u 100 manira,neka teletina je bila ukusna,samo sto je porcija bila mala.
Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas.
James Tiberius Kirk
Donio nam momak flajere u firmu jutros, da nije probao ko?
![]()
ne, naravno da ces ti prvi![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Ahah, već smo dogovorili kolektivnu narudžbu![]()
Vama je najisplativije otvorit kuhinju za firmu, i unajmit kakvog dobrog kuvara...
Sent using Tapatalk
#fakenews
treba li vam radnika Bitrate?![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
*volontera :mrgreen:
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Ahaha, neka zajebanti ni dobro vi ne valja... :-D
zene ih cekaju, dodju kuci s posla: ne mogu, rucao sam aaahhahaahaahahah
nothing comes from violence and nothing ever could
Mici, brzo bi se navikle
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Tu es mon héro!
Rostiljijada bas fina, ambijent, usluga i hrana.. popeci odlicni, salata, pomfrit.. gurmanska isto fina kobasice dosta solidne.. pohovani kackvalj takodje dobar.. preporuka
Šumice kod Trim staze...Domaća tortilja s piletinom i veganski Burger (koji je stvarno ukusan)
Odličan espresso...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sell the Vatican, Feed the World!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks