Evo i ja na ovu temu da se upisem sa “domacijama” paprikama, uz neko pecenje preteklo od rucka... a sve ce bit zaliveno domacim sokom kruska&jabuka bez kapi secera, limontusa.... cisto cijedjenje


Sent from my iPhone using Tapatalk