Evo i ja na ovu temu da se upisem sa “domacijama” paprikama, uz neko pecenje preteklo od rucka... a sve ce bit zaliveno domacim sokom kruska&jabuka bez kapi secera, limontusa.... cisto cijedjenje
Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo i ja na ovu temu da se upisem sa “domacijama” paprikama, uz neko pecenje preteklo od rucka... a sve ce bit zaliveno domacim sokom kruska&jabuka bez kapi secera, limontusa.... cisto cijedjenje
Sent from my iPhone using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks