E vidji, vise cu uvijek cijeniti ovakvu domacu tortu i ulozeni trud, no one sto su uber skockane... Svaka vama cast i veselo vam bilo vazda... Kopka me isto taj rostilj, sto neko ne opauchi koju fotku...