E vidji, vise cu uvijek cijeniti ovakvu domacu tortu i ulozeni trud, no one sto su uber skockane... Svaka vama cast i veselo vam bilo vazda... Kopka me isto taj rostilj, sto neko ne opauchi koju fotku...![]()
![]()
![]()
E vidji, vise cu uvijek cijeniti ovakvu domacu tortu i ulozeni trud, no one sto su uber skockane... Svaka vama cast i veselo vam bilo vazda... Kopka me isto taj rostilj, sto neko ne opauchi koju fotku...![]()
![]()
![]()
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks