Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 139

Thread: Aoo... miči mi to!!! [ iliti hrana koju ne mogu primirisat' ]

  1. #26
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Džigerica, kuvani kupus, pečene paprike, kuvano meso, senf, majonez, hleb...

  2. #27
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,600
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    E da - kuvani kupus, rastan, kuvani poriluk i kuvano meso i pohovane juneće šnicle.
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  3. #28
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Prvi sam rek'o. Nemoš i ti sad to.

  4. #29
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,600
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Tike tike taćke, nema više vraćke.
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  5. #30
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sales specialist View Post
    Samo pihtije ne mogu, to mi je slaba tacka...

    Sent from my SM-N9600 using Tapatalk
    ja mogu!

    ne mogu pohovano samo u jaja, mislim mogu, ali blah..
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Hint za džigericu - pileća je ćesme, pretvrda a teleća prije toga stajala u mlijeku je priceless.

    Još jedan hint, nikad i ni pod kojim uslovima ne zamrzavajte džigericu, isključivo se svježa sprema.

    PS: ne ulazim više u ovaj topic, da ve je sramota!

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. #32
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    kako pileca pretvrda :O
    nothing comes from violence and nothing ever could

  8. #33
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Ne sklapam prijateljstva s osobama koje preziru njegovu svetost, bijeli luk; eliksir života - sir, u svim njegovim veličanstvenim varijantama i rajsko voće - paradajz.

    Ako tu ne štima, neće ni na drugim poljima.

    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  9. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  10. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,462
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Ada prosto preferencija. Nisam voljela paradajz od 4te godine do 23će, pa kad muka (čitaj glad) natjera, daj šta daš, dobro je to.
    Poriluk je jedino kuvano jelo koje smislit ne mogu. Sve ostalo moze. Omiljena su mi pasulj, grasak, boranija i kupus.
    Nije uslov da ima mesa.

    Jos nikog ne znam da ne voli dvije stvari: krompir i paradajz.

  11. #35
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #36
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,600
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Ja isto mrzim kuvani poriluk,lako ga spremim, nije teško , brzo se skuva, ali je meni bezukusan i ako je zdrav. A kuvan ga zbog brata i oca-oni ga vole.

    A pasulj isto volim, njega čak i sa najvećim merakom kuvan. Stvarno ga dobro spremam.
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  13. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,462
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Pomenuste drobove. Nijesam ih ni spomenuo kao hranu koju ne volim, iz razloga sto ih smatram splacinama i otpadom.
    Ne znam imaju li uopste ikakve nutritivne vrijednosti.
    Miris dok se spremaju mi je slican bazdu koji se siri oko krivog mosta. Na kolektor mislim.

  14. #38
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ne sklapam prijateljstva s osobama koje preziru njegovu svetost, bijeli luk; eliksir života - sir, u svim njegovim veličanstvenim varijantama i rajsko voće - paradajz.

    Ako tu ne štima, neće ni na drugim poljima.

    Tapatalk
    tačno sam znala da ima neki belaj
    ne volim paradajz u svježem obiku (ali pelat obožavam), sir i uopšte mliječne proizode (uz izuzetak određene vrste jogurta, trapista i kajmaka u malim količinama i samo mlado ono na vareniku da miriše) lubenicu i dinju....ne jedem jagnjetinu, svinjetinu (osim suvu, a nju za medalju jedem) divljač, ptice (liše pietine ali nije mi favorit) iznutrice i morske plodove...ribu obožavam i lignje i salatu od hobotnice ko je lijepo spremi...(ja ne umijem ) i luda sam za sirovim kikirikijem koji sama popržim...njam!

    biTrate će ne pobit
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,462
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    tačno sam znala da ima neki belaj
    ne volim paradajz u svježem obiku (ali pelat obožavam), sir i uopšte mliječne proizode (uz izuzetak određene vrste jogurta, trapista i kajmaka u malim količinama i samo mlado ono na vareniku da miriše) lubenicu i dinju....ne jedem jagnjetinu, svinjetinu (osim suvu, a nju za medalju jedem) divljač, ptice (liše pietine ali nije mi favorit) iznutrice i morske plodove...ribu obožavam i lignje i salatu od hobotnice ko je lijepo spremi...(ja ne umijem ) i luda sam za sirovim kikirikijem koji sama popržim...njam!

    biTrate će ne pobit
    Ja te ne bih pogledao...

    Paradajz volim u svakom obliku, svjezeg ga jedem kao jabuku, pelat, paradajz pire. Od mlijecnih proizvoda se satirem. Dnevno popijem od pola litra do litar samo jogurta. Sireve volim, najvise mladi, pa fetu, trapist i njegove zute rodjake, slatki (maasdamer i bajerntaler), kajmak i pavlaku obozavam.
    Ribu, mogu da potpisem da bih mogao samo nju do kraja zivota da jedem. Ukusna je, zdrava i ne goji. Dje ces bolje kombinacije.
    Od voca volim jabuke, pomorandze, nekratine, jagode, kajsije, sljive, banane, grozdje, lubenicu. Visnje jedino najvise volim u kompotu ili u onom domacem kolacu sto je kao patispanj.
    Povrce volim najvise grilovano, pa sirovo u vidu salate, a bogami ga ometem i kad je bareno.

    Meso svih zivotinja volim, i najvise u obliku rostilja, pa peceno, samo sam konzumaciju smanjio na minimum, przeno meso narocito slabo jedem.
    Zec i piletina najvise. Svinja i krava ok, ovca i koza ne mogu se sjetie jesam li ikad probao.

    Jaja volim przena, omlet i kajgana, al bez ulja. Ako jedem przeno, izbjegavam u ulju, nego gledam da se sprema na svinjsku mast.

    Nego, tema je hrana koju ne volimo, odoh debelo u off, pa se izvinjavam...
    Last edited by DJuzla; 26-09-19 at 00:15.

  16. #40
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    8,033
    Thanks Thanks Received 
    1,422
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Majonez, senf, sirce ne mogu. Ali od svega ostalog se davim:
    Povrce svo i u svakom obliku
    Meso svo u svakom obliku
    Ribu svu i u svaoom obliku
    Inace nebi imao 100 kila

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  17. #41
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,782
    Thanks Thanks Given 
    26,052
    Thanks Thanks Received 
    8,372
    Thanked in
    4,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sales specialist View Post
    E razmažene đece ođe, svašta...
    Jedem sve što ste pomenuli....
    Samo pihtije ne mogu, to mi je slaba tacka...

    Sent from my SM-N9600 using Tapatalk
    Tako je. Razmaženo breee. :-)
    Uz pihtije ne volim karfiol i nešto slično tome. Mada ne znam da li sam kafriol ikad i probao. I ne vidim poentu. :-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  18. #42
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    škembići, švargla, zatop, sutlijaš

  19. #43
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Drobovi i mozgovi.

  20. #44
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    jezici?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #45
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    jezici?
    Aoh, pih.

  22. #46
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    bravo, pihtije :burp:

  23. #47
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Krvavice kobasice kakav gadluk, sad mi se muči kad pomislim.

  24. #48
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Drobovi i mozgovi.
    Boga mi je mozak ukusan.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  25. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,822
    Thanks Thanks Given 
    2,462
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    549 Posts

    Default

    Zamisli pored svog mesa zivotinje, nekom padne na pamet da zivotinji slomi lobanju, izvadi mozak i pojede ga.
    Cuo sam za slucajeve dje su ljudi opisivali jezike, muda i bubrege kao delikatese, ali bih te ljude poslao na psihijatriju.
    Takodje, cuo sam za slucajeve dje je covjek svrsavao dok je pricao kako su oci dobre. To mi je vec za metak u celo.

    Nemojte ljudi te gadosti molim vas, ima dovoljno djelova sa prelijepim mesom, butke, plecke, trbusine, potrbusine, rebra tandara mandara, a ovi oce pohovane oci.
    Evo ti govnno pa ispohuj mater ti je8em!

  26. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Meni uvali ujak jednom prilikom pohovana muda od vola (bijeli bubrezi... ) ali to je spremljeno bilo ka neke šnicle pohovane, ka bečka taman. (naravno reka' mi da su šnicle). Bogomi bješe baš ukusno ali kad mi je reka što sam pojeo isto mi se život smučio bio...

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  2. Njacudnija hrana koju...
    By Oljce in forum Gastronomija
    Replies: 119
    Last Post: 02-08-10, 17:13
  3. Replies: 12
    Last Post: 02-12-09, 18:18
  4. Knjiga koju ste procitali, a koju bi rado zaboravili
    By Bonja the Zmaj in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 27
    Last Post: 31-03-05, 21:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •