Omrčih se od graška sa mesom i krtolom, bješe tu i još nekog nebitnog povrća...
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
evo ja isprzila njeguske, jer nemam rucka![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Omrčih se od graška sa mesom i krtolom, bješe tu i još nekog nebitnog povrća...
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nije nebitno, sve to daje doprinos da ukus bude njami... (Lako mi je sit palamudit)
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Nisam ja sprema, ali kada jesam
Libanska kuhinja za veceru. Pita leb, humus i musaka. Ao
Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Nema toga, samo svoja radinost i lično pravljenje.
#pravda za moonchie!
Njihova Mousakkah nema veze s nasom
Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ovaj gnjoč gore lijevo je pretpostavljam musaka, ne izgleda loše![]()
Gledajte supu s lubenicom i ananasom(tako mi kažemo), koju nam majka uvaljuje, jer je zdrava!
Restovani krompir, pohovane juneće šnicle, salata od domaćeg povrća iz Jankovića krša.
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sell the Vatican, Feed the World!
Jedete li vi što?
Ajmo malo koštunjavog i suvog voća...
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sell the Vatican, Feed the World!
jedemo
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Što bi rekao cigo, jedu a plaču druže kapetane![]()
Nije lako, ali je jako rođaci.
Jutros omlet sa domaćim jajima (3 komada), mocarelom i iznenađujuće odličnom Martexovom pečenicom.
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
pojedi to lagano pa krenu, cekam te u baru![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
A ostadoh ipak, ispade mi nešto ovamo
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nađoh u knjigi da su puhare(pečurke) jestive, te jutros odma na livadu pored kuće i u tiganj sa malo luka i soli. Odlične, prva klasa.
Ja sam u BP danas morao I svratih na najjace mjesto za cevape, kod Sencha naravno
Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
Proja od bijelog i žutog kukuruznog brašna, sa svim i svačim (pileća prsa, ki$eli krastavčići, kulen, crvena paprika, sir stari taman pred kvarenje).
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sell the Vatican, Feed the World!
Ja spremao danas
Riža na tiganj propžena pa onda dodavao više puta po malo supe od povrćnih kockica.
A u drugi tiganj piletina pečurke sa ovom C kesicom koja je super..![]()
Danas riba... Dva zvona su već nestala mad se sjetih![]()
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Ma super, fresko je najbolje... Mi se kupusa napichismo...
![]()
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks