Napisao si
Znači ne znaš pouzdano ni da je u pitanju maloljetnik.
I ja vjerujem da jeste ali ne volim da donosim zaključke na osnovu neprovjerenih informacija.
Kao kad je večina dušebrižnika požurilo da pljuje na onu što je zgazila dvoje u Budvi (isto ćerka nekog glavonje). Neki čak pozivali na moje banovanje kad sam zgažene zazvao "ćukovima" što su pretrčavali(dobio sam i infrakciju) I ONDA IZAĐE VIDEO i svi zaćutaše



Reply With Quote


Bookmarks