Kapetan Marvel je taman ka Solo moglo se bez ovog filma al eto da se namakne koja para do Endgejma,dosta odstupili od kanaona, inače 3D u Cineplexx-u je totalno zastario, imao sam utisak da je 3d u ovom filmu pravljen za neke naprednije bioskope.