Kapetan Marvel je taman ka Solo moglo se bez ovog filma al eto da se namakne koja para do Endgejma,dosta odstupili od kanaona, inače 3D u Cineplexx-u je totalno zastario, imao sam utisak da je 3d u ovom filmu pravljen za neke naprednije bioskope.
Kapetan Marvel je taman ka Solo moglo se bez ovog filma al eto da se namakne koja para do Endgejma,dosta odstupili od kanaona, inače 3D u Cineplexx-u je totalno zastario, imao sam utisak da je 3d u ovom filmu pravljen za neke naprednije bioskope.
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks