Page 85 of 411 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast
Results 2,101 to 2,125 of 10251

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #2101
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    mislim da je Erste najsigurnija banka, imaju dosta konzervativnu politiku poslovanja.

    HB sam čuo da ima dosta lošu strukturu kredita, iako je ja koristim jer ima dosta povoljnosti preko premiuma a i ebanking je odličan. Uz to su dosta brzi, u odnosu npr na SGM, gdje za svaki vrag treba čekat po pola sata, potpisivat masu dokumenata itd.


    ako mene pitate, Erste, CKB, SGM..

    šta bi s onom pričom da rusi preizimaju prvu? a i hb koliko se sjecam?

  2. #2102
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by arlekino View Post
    mislim da je Erste najsigurnija banka, imaju dosta konzervativnu politiku poslovanja.

    HB sam čuo da ima dosta lošu strukturu kredita, iako je ja koristim jer ima dosta povoljnosti preko premiuma a i ebanking je odličan. Uz to su dosta brzi, u odnosu npr na SGM, gdje za svaki vrag treba čekat po pola sata, potpisivat masu dokumenata itd.


    ako mene pitate, Erste, CKB, SGM..

    šta bi s onom pričom da rusi preizimaju prvu? a i hb koliko se sjecam?
    Ne preuzimaju rusi HB to je zavrsen posao.

    Meni je cudno bilo kako krece negativna kampanja tako brzo, a navikli smo u CG da skoro uvijek dje ima dima ima i vatre.

    HB je 1/1 banka cak mi rekose da ljudi koji su podizali depozite od IBM preko njih sve su ih odmah orocili tamo.

    E jedino da ima nesto vanredno



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  3. #2103
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ne preuzimaju rusi HB to je zavrsen posao.

    Meni je cudno bilo kako krece negativna kampanja tako brzo, a navikli smo u CG da skoro uvijek dje ima dima ima i vatre.

    HB je 1/1 banka cak mi rekose da ljudi koji su podizali depozite od IBM preko njih sve su ih odmah orocili tamo.

    E jedino da ima nesto vanredno



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    sberbank mi se činilo da se spominje..svakako je bilo na nivou glasina, dok sam za lošu strukturu kredita čuo sa druge strane, pouzdanije..

    da se ja pitam, držao bi se erste grupe. oprezna politika, jeste da nemaju neke povoljnosti, skuplji im je i osnovni paket, sms kasni nekad po sat vremena ali banka kao banka mi uliva povjerenje

  4. #2104
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,977
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default Banke u Crnoj Gori

    Ja sam kod HB. Do sad bez zamjerke. Sve elektronski odradim. Sad sam aplicirao za kredit. Rekao sam im da cemo se razici odma ako ne budu tu negdje ko ostali. 8% nek drugog deru. Danas ce mi javiti.

    Edit: sad mi javise, nisu me iznevjerili, ostajem u HB.
    Last edited by Caesar; 05-02-19 at 09:53.
    γνῶθι σαὐτόν


  5. #2105
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    8%?!


    Sent from my iPhone X using Tapatalk

  6. #2106
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    8%?!


    Sent from my iPhone X using Tapatalk
    Dje ima manja da odma idemo? U firmi sam sa A+ liste pa ako mozes da mi sredis nedje manju


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2107
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    U erste 6 macori

  8. #2108
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    oni nesto vise ne daju velike kredite. ovo brzo 5-6 hiljada, auto 20hiljada itd mozes ali tipa kredit stambeni nema
    f6

  9. #2109
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    398
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pricamo o kesh kreditu 15k. Ako ima dje ispod 7,5% neka javi.
    A to i ako ima troskvi obrade kredita ti budu dosta veci nego ovamo dje je veca kamata i onda to dodje otprilike na isto..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2110
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,977
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Nisam ja reper. Moja kreditna istorija je bila besprekorna bez ikakvih dugova i plus firma. Mogao sam i manje kod erste da dobijem al nisam htjeo jer su bili neposteni prije nekolike godine kad su mi digli kamatu na kreditnu karticu pa sam se makao od njih iako ja kreditne ne koristim bez u i ostranstvu. Al princip je princip. Al nece se niko naplastiti od mene jer cu kredit u naredna dva mjeseca za trecinu smanjiti al ovo mi je trebalo da premostim. Maci cu ja to svrata za 2g max
    γνῶθι σαὐτόν


  11. #2111
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2,274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Koristim mHBklik Hipotekarne Banke vec godinama i nikad nisam imao nikakvih problema.
    Znam da mi skidaju 3 eura mjesecno za sve.
    To bi onda trebalo da je ovaj paket:

    • Transakcioni račun
    • MasterCard Premium/Premium Plus PayPass kartica
    • HB klik/mHB klik
    • HB SMS
    • Trajni nalog

    Mjesečna naknada za Premium paket iznosi 2,50 € mjesečno.
    Ukoliko klijent u sklopu paketa aktivira HB klik i mHB klik, cijena paketa iznosi 3,00€ mjesečno.


    Viber 068/407-215

  12. #2112
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    ispod 7.5 teško u HB sem ako neko nemas baš dugo istoriju i pozitivan rkeditni rejting kod njih.

    ostale su tuda negdje koliko sam vidio. Erste je čini mi se 7

  13. #2113
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja vam kazem da erste daje i 6 ali moras sto rekose da si sa A liste

  14. #2114
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,259
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,654
    Thanked in
    3,824 Posts

    Default


  15. #2115
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Moze se i u societe zavrsit na 6%

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  16. #2116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by garurumon View Post
    Koristim mHBklik Hipotekarne Banke vec godinama i nikad nisam imao nikakvih problema.
    Znam da mi skidaju 3 eura mjesecno za sve.
    To bi onda trebalo da je ovaj paket:

    • Transakcioni račun
    • MasterCard Premium/Premium Plus PayPass kartica
    • HB klik/mHB klik
    • HB SMS
    • Trajni nalog

    Mjesečna naknada za Premium paket iznosi 2,50 € mjesečno.
    Ukoliko klijent u sklopu paketa aktivira HB klik i mHB klik, cijena paketa iznosi 3,00€ mjesečno.



    Cuo sam za njihovu premium karticu da je paklena i da se mogu popusti dobri uzeti
    One Ring to Rule them all...

  17. #2117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,195
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Odlican im je Premium program.


  18. #2118
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    A da mogu pakleni, vala ne mogu al tih 5-10% skoro svudje imas ili na rate

  19. #2119
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    741
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    A jes, pakleni vele. E pa.

  20. #2120
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Niko ne pominje NLB? Mene za sad odlicni.

  21. #2121
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Da. Za 2 eur klasik paket NLB


    Sent from my iPhone X using Tapatalk

  22. #2122
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Da. Za 2 eur klasik paket NLB


    Sent from my iPhone X using Tapatalk
    Al ako nemas net i viber jbga jer tamo rade svu komunikaciju

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  23. #2123
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    A kako bi radili komunikaciju bez neta?

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  24. #2124
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    S korisnicima odliv i priliv ide preko vibera...

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  25. #2125
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Valjda moze to da se ugasi? Da stize sms

Page 85 of 411 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 75
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •