
Originally Posted by
arlekino
mislim da je Erste najsigurnija banka, imaju dosta konzervativnu politiku poslovanja.
HB sam čuo da ima dosta lošu strukturu kredita, iako je ja koristim jer ima dosta povoljnosti preko premiuma a i ebanking je odličan. Uz to su dosta brzi, u odnosu npr na SGM, gdje za svaki vrag treba čekat po pola sata, potpisivat masu dokumenata itd.
ako mene pitate, Erste, CKB, SGM..
šta bi s onom pričom da rusi preizimaju prvu? a i hb koliko se sjecam?
Ne preuzimaju rusi HB to je zavrsen posao.
Meni je cudno bilo kako krece negativna kampanja tako brzo, a navikli smo u CG da skoro uvijek dje ima dima ima i vatre.
HB je 1/1 banka cak mi rekose da ljudi koji su podizali depozite od IBM preko njih sve su ih odmah orocili tamo.
E jedino da ima nesto vanredno
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
One Ring to Rule them all...
Bookmarks