
Originally Posted by
kaemSe
Dodao mu ga je dobro. Mada nema potrebe sad da trolujem ali nisam cuo nekog da moze ko prelazi 1100km po gradu uglavnom (ako je to slucaj) da ustedi 900-1000e godisnje. Pogotovo na auto koje svakako nije velik potrosac
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Voznja je primorje, po pg do nk ,cjene koje sam dao su na odnosu prijesnjih cjena benzina koje su sad manje a vrlo brzo ce opet gore toga smo svi svjesni neka se period produzi umjesto pola godine neka bude i godina za otplatu ugradnje meni se opet isplati ovo je moje misljenje sad uvjek ce biti sta ako ovo sta ako ono ... cinjenica je da se budzet puni od goriva i zasto padati na to ako se ne mora plin je toliki koliki je i da poskupi opet se isplati 8e benzina 100km i 8e plina oko 140km svakome bi znacilo
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Satelitski resiveri/oprema
Bookmarks