Page 515 of 745 FirstFirst ... 15415465505511512513514515516517518519525565615 ... LastLast
Results 12,851 to 12,875 of 18622

Thread: Gorivo!

  1. #12851
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    A ja nisam ništa rekao, nego sam samo pitao.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  2. #12852
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,355
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Onaj ko na svoje auto ne gleda sa paznjom taj jedino moze plin da ugradi, jedino opravdavam plin na starije kante, 15+ godina. Po gradu se prica da se obrcu hiljade i hiljade od poslova raznih a vozi se na plin, koji je to sklop u PM. Da se neko ne uvrijedi samo, ali ja stvarno ne razumijem u cemu je fora kupiti auto od 2-3-4-5K kubika i ugraditi mu plin a pritom nastaviti pricu kako mu treba savjetnik za ulaganje jer su mu se pare nagomilale...

  3. #12853
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Onaj ko na svoje auto ne gleda sa paznjom taj jedino moze plin da ugradi, jedino opravdavam plin na starije kante, 15+ godina. Po gradu se prica da se obrcu hiljade i hiljade od poslova raznih a vozi se na plin, koji je to sklop u PM. Da se neko ne uvrijedi samo, ali ja stvarno ne razumijem u cemu je fora kupiti auto od 2-3-4-5K kubika i ugraditi mu plin a pritom nastaviti pricu kako mu treba savjetnik za ulaganje jer su mu se pare nagomilale...
    Upravo tako.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  4. #12854
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Pa kad stavis plin treba ti savjetnik za ulaganje (toga što si uštedio)

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  5. #12855
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Onaj ko na svoje auto ne gleda sa paznjom taj jedino moze plin da ugradi, jedino opravdavam plin na starije kante, 15+ godina. Po gradu se prica da se obrcu hiljade i hiljade od poslova raznih a vozi se na plin, koji je to sklop u PM. Da se neko ne uvrijedi samo, ali ja stvarno ne razumijem u cemu je fora kupiti auto od 2-3-4-5K kubika i ugraditi mu plin a pritom nastaviti pricu kako mu treba savjetnik za ulaganje jer su mu se pare nagomilale...

    vidim da te jebe kompleks
    nisi jedini sa tim problemom (ako ti je lakse)
    Prema tome, šta da ti kažem?

  6. #12856
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Nijesam neki pristalica plina, ali mislim da je to stignma nastala od ovih te kupe plin iz skrsenoga auta na optad pa im ga neko ugradi u kola DIY style pa em se kola raspadaju, em ne smijes iza njih ni cigar zapalit

    Medjutim, koliko ispratih vremenom pricu oko prina na forum, postoji neka skuplja opcija koja dodje sa malo vise elektronike??! koja prilagodjava smjesu vremenskim uslovima, pa onda to bude "s andjelima"? Jesam li to dobro skonto?
    Aj ko ima znanja o ovome da me malo uputi (ne trolujem, bas me interesuje) ili rece dje da trazim da procitam. Ali i dje se to ugradjuje i koliko kosta - ako je toliko dobro, sledeci put da kupim benzinca
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  7. #12857
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,355
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    vidim da te jebe kompleks
    nisi jedini sa tim problemom (ako ti je lakse)
    Mene ne jebe nego tebe. Da plin u auto ista valja stavljale bi ga sve fabrike umjesto benzina i dizela. Kad strucnjaci kazu plin ne steti nista nego je i bolji od benzina, ovo kod automehanicara dovodi do diskvalifikacije i zabrane prilaska objektu momentalno... xD

  8. #12858
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    eh koliko ih ja vidio koji nece da pogledaju auto koje ima ugradjen plin.... cim to vide, samo se pozdrave sa musterijom

  9. #12859
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bi prvi prije pjeske isao nego vozio na plin.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #12860
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Mene ne jebe nego tebe. Da plin u auto ista valja stavljale bi ga sve fabrike umjesto benzina i dizela. Kad strucnjaci kazu plin ne steti nista nego je i bolji od benzina, ovo kod automehanicara dovodi do diskvalifikacije i zabrane prilaska objektu momentalno... xD
    Koliko ja znam njemacki proizvodjaci na pojedinim trzistima nude fabricki ugradjen pogon na gas. Britanci npr vole takva auta
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. #12861
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Mene ne jebe nego tebe. Da plin u auto ista valja stavljale bi ga sve fabrike umjesto benzina i dizela. Kad strucnjaci kazu plin ne steti nista nego je i bolji od benzina, ovo kod automehanicara dovodi do diskvalifikacije i zabrane prilaska objektu momentalno... xD
    pa mene ocigledno da ne jebe kompleks cim vozim jedno auto na plin 10 godina
    a kladim se da sam vise ustedio ja na gorivo za 10 godina nego sto si ti ustekao para za 10 godina

    dalje, fabicki mozes da kupis tojotu, hondu, subaru, fiat, opel, suzuki i td

    e da, ja ne obrcem milione, ja zivim od plate, koliko vidim ti se druzis sa onima sto “obrcu milione”
    Prema tome, šta da ti kažem?

  12. #12862
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,355
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Kad vidim u oglase benzin+plin i ispod pise auto pazeno i mazeno, dobro se zamislim o kakvom mentalnom sklopu se tu radi.

  13. #12863
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,355
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    pa mene ocigledno da ne jebe kompleks cim vozim jedno auto na plin 10 godina
    a kladim se da sam vise ustedio ja na gorivo za 10 godina nego sto si ti ustekao para za 10 godina

    dalje, fabicki mozes da kupis tojotu, hondu, subaru, fiat, opel, suzuki i td

    e da, ja ne obrcem milione, ja zivim od plate, koliko vidim ti se druzis sa onima sto “obrcu milione”
    Mozes FABRICKI auto da porucis, kojih nema 0.2% na svijetu, sto znaci da se radi o statistickoj gresci. Ja pricam o mesarskim plinskim bocama ugradjivanim kod lokalnih mesara. Ja uzivam u voznji auta, ne stedim na gorivo i zabolje me koliko sam mogao da ustedim za 10 godina, ono sta je bitno jeste da sam ja uzivao 10 godina u voznji gdje je sve ispravno i radilo FABRICKI a ti si nisi.

    Objasni ti meni onda sto je ovoliko benzinaca sa 2+K kubika po gradu, pretezno A8, sigurno A8 ne voze normalni ljudi vec ljudi zeljni paznje i puni kompleksa...

  14. #12864
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

  15. #12865
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    ja nisam ugradio plin kod mesara nego sam posao u BG kod coeka kojeg hvali cijela sfrj

    i za ovih 330000 km nisam nijedan put vidio neku razliku da vozim na plin, tako da to da si ti uzivao sto si vozio na benzin (vjerovatno neku tranju sa manje od 100 konja) a ja nisam na plin su price za malu djecu, a uz to nemas pojma tako da bolje da zavrsis pricu


    toliko jakih benzinaca ima jer neko ima para o hoce snazan i veliko auto

    e sad, ne znam sto ne pomenes ove sto vozr auta od 100-120000 eura a dizel
    Last edited by TAKUMI; 12-12-18 at 14:47.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  16. #12866
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Nijesam neki pristalica plina, ali mislim da je to stignma nastala od ovih te kupe plin iz skrsenoga auta na optad pa im ga neko ugradi u kola DIY style pa em se kola raspadaju, em ne smijes iza njih ni cigar zapalit

    Medjutim, koliko ispratih vremenom pricu oko prina na forum, postoji neka skuplja opcija koja dodje sa malo vise elektronike??! koja prilagodjava smjesu vremenskim uslovima, pa onda to bude "s andjelima"? Jesam li to dobro skonto?
    Aj ko ima znanja o ovome da me malo uputi (ne trolujem, bas me interesuje) ili rece dje da trazim da procitam. Ali i dje se to ugradjuje i koliko kosta - ako je toliko dobro, sledeci put da kupim benzinca
    Sto me iskuliraste za ovo - ja sam bio ozbiljn, no vi upadoste u raspravu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  17. #12867
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    prvo treba da ti radi auto na benzin kako treba, onda da ides na ugradnju plina, sekvencijalnog naravno
    razlike nema osim sto trosi pola litar do litar vise
    nema mirisa, nema detonacija, zdraviji za motor
    zavisno od snage i broja cilindara od 400 eura pa do 2000
    Prema tome, šta da ti kažem?

  18. #12868
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    prvo treba da ti radi auto na benzin kako treba, onda da ides na ugradnju plina, sekvencijalnog naravno
    razlike nema osim sto trosi pola litar do litar vise
    nema mirisa, nema detonacija, zdraviji za motor
    zavisno od snage i broja cilindara od 400 eura pa do 2000
    I ima masu bolju elektroniku/kompjuter
    mozes da imas trip kompjuter sa trenutnom i prosjecnom potrosnjom itd za razliku od ovih obicnih uredjaja



  19. #12869
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ne znam sad kakve su te plinarice stvarno ali $ecam se drug (kompleksaš veliki btw, nevezano za dalji tok priče) uze A8 4.2 quatro, 98-99god 300ks ravno. Ugradi odma plin u njega (pojma nemam đe, dosta ga je nešto izaša) ali svaki put kad bi udario kickdown to se brdo nekih lampica palilo zajedno sa nesnošljivim pištanjem, nikad mi se nešto nije bilo svejedno vozit sa njim...

  20. #12870
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    A dobro, postoji ispravni A8 99 godiste kod nas sigurno



  21. #12871
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Pa nije to sad bilo no prije 10 godina, i jače...

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk

  22. #12872
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Gorivo!

    Ajde bre plin je najbolji cim ga TAKUMI stavio u ljeksa, a tek da je u skodu fabiu sdi..

    Najace je kupis s500 AMG i ugradis mu plin


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by HaRRy; 12-12-18 at 15:26.

  23. #12873
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

  24. #12874
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,339
    Thanks Thanks Given 
    913
    Thanks Thanks Received 
    566
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Ne znam sto se toliki protivnici plina.Stv nikad nisam vozio auto s plinom (tj jesam skoro od jednog poznanika nova astra iz salona s plinom )
    Auto funkcionisao sasvim ok kao i na benzin.
    Uglavnom neko oce da vozio dzip koji ima dosta kubika/konja trosi kao lud .Sto da ne ubaci plin ? Zasto da ne ustedi ?
    Jer pare za gorivo su bas bacanje.
    p.s Vozim auto koji trosi 20L
    Ponekad se zapitas cemu ovo

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  25. #12875
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,094
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,334
    Thanked in
    806 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Dodao mu ga je dobro. Mada nema potrebe sad da trolujem ali nisam cuo nekog da moze ko prelazi 1100km po gradu uglavnom (ako je to slucaj) da ustedi 900-1000e godisnje. Pogotovo na auto koje svakako nije velik potrosac

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Voznja je primorje, po pg do nk ,cjene koje sam dao su na odnosu prijesnjih cjena benzina koje su sad manje a vrlo brzo ce opet gore toga smo svi svjesni neka se period produzi umjesto pola godine neka bude i godina za otplatu ugradnje meni se opet isplati ovo je moje misljenje sad uvjek ce biti sta ako ovo sta ako ono ... cinjenica je da se budzet puni od goriva i zasto padati na to ako se ne mora plin je toliki koliki je i da poskupi opet se isplati 8e benzina 100km i 8e plina oko 140km svakome bi znacilo

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

Page 515 of 745 FirstFirst ... 15415465505511512513514515516517518519525565615 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Gdje kupiti gorivo?
    By Icarus in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 8
    Last Post: 06-01-11, 18:28
  2. I.Kvalitetno gorivo
    By Snowman70 in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 18-08-10, 09:12
  3. Gorivo!
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 115
    Last Post: 28-12-07, 22:28
  4. gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-04, 14:28
  5. fenomen kazaljke za gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 11-02-04, 23:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •