Nece.Ja sam otvorio prije 2dana u Erste.
Cak mislim da jedino u Erste ne placas odrzavanje ako nije taj mjesec bilo transakcija.
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Nece.Ja sam otvorio prije 2dana u Erste.
Cak mislim da jedino u Erste ne placas odrzavanje ako nije taj mjesec bilo transakcija.
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks