Quote Originally Posted by GaD View Post
A mozes li da napravis sablon na Addiko? Ako mozes sredjena stvar.

Sto se tice racuna (komunalije) kod NLB-a imate opciju bill payment, dodje ti racun i samo kliknes "da plati" (nema nista da kucas).

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
A možeš,ali treba da znaš one silne pozive na brojeve,brojeve računa,adrese,itd.....