Quote Originally Posted by GaD View Post
Hipotekarna mbanking ti radi odlicno?

Kako trazis transakcije?
Kako gleda odredjeni period?
Kada udjes u pregled transakciie i uradia back, dje te vrati?

Ono nije aplikacija ono je web koji mora da se doradi. Obavljao posao ali mora da se doradi i cudi me da to nisu vec uradili godinama.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Pa prenos para na druge racune radi a sad da fali ovo sto si rekao fali ali aplikaciaj radi. Moze biti bolja naravno.
Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
Na hipotekarnu je lakse platit racune,jer imas one predefinisane,dokle na addiko moras da upises ulicu dje je firma kojoj placas uslugu. WTF? Koga zabolje za adresu? Placam racun,ima ili br telefona, ili broj brojila,ili pretplate,i cao zdravo.

Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!
Za struju, telefon i ove ostale najcesce racune kad uneses racun aplikacija ti sama popuni ostatak polja. Probaj sa slikaj i plati npr racun od struje da platis i vidjeces o cemu pricam.
Inace za nas lijene slikaj i plati najbolje nesto ikad