Page 75 of 411 FirstFirst ... 256571727374757677787985125175 ... LastLast
Results 1,851 to 1,875 of 10251

Thread: Banke u Crnoj Gori

  1. #1851
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    570
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Na hipotekarnu je lakse platit racune,jer imas one predefinisane,dokle na addiko moras da upises ulicu dje je firma kojoj placas uslugu. WTF? Koga zabolje za adresu? Placam racun,ima ili br telefona, ili broj brojila,ili pretplate,i cao zdravo.

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!
    James Tiberius Kirk

  2. #1852
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    A mozes li da napravis sablon na Addiko? Ako mozes sredjena stvar.

    Sto se tice racuna (komunalije) kod NLB-a imate opciju bill payment, dodje ti racun i samo kliknes "da plati" (nema nista da kucas).

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  3. #1853
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,287
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    A mozes li da napravis sablon na Addiko? Ako mozes sredjena stvar.

    Sto se tice racuna (komunalije) kod NLB-a imate opciju bill payment, dodje ti racun i samo kliknes "da plati" (nema nista da kucas).

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Moze sablon na Addiko
    Skini aplikaciju, imas opciju Demo u donjem desnom uglu. Mozes da prosetas kroz nju a da nemas nikakav racun otvoren....da vidis svidja li ti se.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  4. #1854
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Hipotekarna mbanking ti radi odlicno?

    Kako trazis transakcije?
    Kako gleda odredjeni period?
    Kada udjes u pregled transakciie i uradia back, dje te vrati?

    Ono nije aplikacija ono je web koji mora da se doradi. Obavljao posao ali mora da se doradi i cudi me da to nisu vec uradili godinama.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    https://play.google.com/store/apps/d...otekarna&hl=sr
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. #1855
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    570
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    A mozes li da napravis sablon na Addiko? Ako mozes sredjena stvar.

    Sto se tice racuna (komunalije) kod NLB-a imate opciju bill payment, dodje ti racun i samo kliknes "da plati" (nema nista da kucas).

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    A možeš,ali treba da znaš one silne pozive na brojeve,brojeve računa,adrese,itd.....
    James Tiberius Kirk

  6. #1856
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Imaju pregped samo tekucih racuna, pretraga ne radi bez za odabrani period, nema preko 120 dana....
    Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
    A možeš,ali treba da znaš one silne pozive na brojeve,brojeve računa,adrese,itd.....
    Nije to nauka, da upises broj racuna, ime firme, adresu (pise na racunu) i poziv na broj (broj telefona ili broj pretplate). Ovo zadnje moras i u predifinisanim racunima pisati svaki put a na sablonu jednom.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  7. #1857
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    570
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    A makse,nikad ne znam jesam li potrefio sve da valja.

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!
    James Tiberius Kirk

  8. #1858
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Imaju pregped samo tekucih racuna, pretraga ne radi bez za odabrani period, nema preko 120 dana....
    Sve je to tačno, ali mislim da je to odluka komercijale obzirom da je mBanking paket nešto jeftiniji od full eBanking servisa, pa ko hoće da ima mogućnost pregleda svih računa, full pretrage za full period, može to imati na računaru ako plati full eBanking servis.
    Link sam ti dao samo kao odgovor na ono tvoje da je ona druga aplikacija nefunkcionalna (kao što i jeste).
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  9. #1859
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Ima kompletnih aplikacija na trzistu, fora je sto HB ne ulaze u ebanking servise kao sto ulaze u kartice (e to je odluka komercijale). Nije mi jasno zasto ne budzetiraju posle toliko godina neki upgrade mbanking-a i ebanking-a, imaju OK osnovu i ne treba mnogo. Vjerovatno ne dobijaju dovoljno zalbi

  10. #1860
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,649
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,861
    Thanked in
    2,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Hipotekarna mbanking ti radi odlicno?

    Kako trazis transakcije?
    Kako gleda odredjeni period?
    Kada udjes u pregled transakciie i uradia back, dje te vrati?

    Ono nije aplikacija ono je web koji mora da se doradi. Obavljao posao ali mora da se doradi i cudi me da to nisu vec uradili godinama.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Pa prenos para na druge racune radi a sad da fali ovo sto si rekao fali ali aplikaciaj radi. Moze biti bolja naravno.
    Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
    Na hipotekarnu je lakse platit racune,jer imas one predefinisane,dokle na addiko moras da upises ulicu dje je firma kojoj placas uslugu. WTF? Koga zabolje za adresu? Placam racun,ima ili br telefona, ili broj brojila,ili pretplate,i cao zdravo.

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!
    Za struju, telefon i ove ostale najcesce racune kad uneses racun aplikacija ti sama popuni ostatak polja. Probaj sa slikaj i plati npr racun od struje da platis i vidjeces o cemu pricam.
    Inace za nas lijene slikaj i plati najbolje nesto ikad
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #1861
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Imao sam do sada račun u Atlas banci. Međutim njima ne vjerujem više pa sam otišao da otvorim račun u Hipotekarnoj banci za koju sam dobio preporuku. Rekli su preduslov da mi otvore račun je taj da im donesem potvrdu da u Atlas banci nemam nikakva dugovanja. Hoće li mi u svakoj banci to tražiti ili samo Hipotekarna ima neke posebne prohtjeve?

  12. #1862
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,287
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Imao sam do sada račun u Atlas banci. Međutim njima ne vjerujem više pa sam otišao da otvorim račun u Hipotekarnoj banci za koju sam dobio preporuku. Rekli su preduslov da mi otvore račun je taj da im donesem potvrdu da u Atlas banci nemam nikakva dugovanja. Hoće li mi u svakoj banci to tražiti ili samo Hipotekarna ima neke posebne prohtjeve?
    Za otvaranje računa?! To mi je novina. Koliko se razumijem u zakone iza otvaranja racuna: mislim da ti nece niđe više tražiti takvu potvrdu za otvaranje racuna.


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  13. #1863
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    @Kaz Ako budes bio u prilici vec danas provjeri u jos nekoj banci. Pribojavam se da ce ti svi traziti isto...

    Edit: Ima li veze je li ziro ili tekuci racun?
    Last edited by Ben Dover; 08-12-18 at 13:29.
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  14. #1864
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,339
    Thanks Thanks Given 
    913
    Thanks Thanks Received 
    566
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Nece.Ja sam otvorio prije 2dana u Erste.
    Cak mislim da jedino u Erste ne placas odrzavanje ako nije taj mjesec bilo transakcija.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  15. #1865
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,281
    Thanks Thanks Given 
    939
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ima li ko od forumaša da je pomorac,tj koja banka ima najbolje uslove za pomorce? Koja ima najbolju aplikaciju,itd

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

  16. #1866
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    @Kaz Ako budes bio u prilici vec danas provjeri u jos nekoj banci. Pribojavam se da ce ti svi traziti isto...

    Edit: Ima li veze je li ziro ili tekuci racun?
    Ovo je pitanje za mene? Pa pokusavao sam da otvorim racun za primanje plate. Nista probacu u ponedeljak sa nekom drugom bankom. Ne znam da li Atlas banka moze da izda tu potvrdu sto su mi trazili u Hipotekarnoj a i ako moze naredne sedmice ce bojim se ljudi navaliti da podizu novac iz Atlas banke tako da se nece moci stici na red.

  17. #1867
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Ovo je pitanje za mene? Pa pokusavao sam da otvorim racun za primanje plate. Nista probacu u ponedeljak sa nekom drugom bankom. Ne znam da li Atlas banka moze da izda tu potvrdu sto su mi trazili u Hipotekarnoj a i ako moze naredne sedmice ce bojim se ljudi navaliti da podizu novac iz Atlas banke tako da se nece moci stici na red.
    Probaj da ne pominjes da si bio u prosloj banci ? Nego da vadis jer si sad poceo da radis... ako pomenes da ides iz atlasa svaka banka ce da ti trqzi potvrdu. Naravno ako imas bilo kakav dug to mogu vidjeti uvidom iz centralne banke

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  18. #1868
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    788
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    ja ne znam odakle to da te pitaju za dug .... ja sam imao racun u nlb, pa sam otvarao u hipotekarnu u ckb u ffb banku i nikad me nisu pitali za dug prema nekoj od banaka ... to mi je novost

  19. #1869
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Srecom danas sam bez problema otvorio racun u Erste banci. Izgleda da je nesto Hipotekarna posebno izvoljevala.

  20. #1870
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,093
    Thanks Thanks Given 
    2,001
    Thanks Thanks Received 
    1,333
    Thanked in
    805 Posts

    Default

    Mene zanima ovo stanje u atlas i ibm banci ? Koliko sam shvatio samo isplacuju plate ,penzije,socijalu ? Ako ima neko iz tog sektora da napise

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  21. #1871
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Da tako je. Maksimalni iznos koji dnevno moze da se podigne je 1000 eura. Stednja ne moze da se podigne

    https://portalanalitika.me/clanak/32...-novih-kredita

    https://portalanalitika.me/clanak/32...ko-100-miliona

  22. #1872
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Torino, Italy
    Posts
    511
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Kada ce stednja moci da se podigne, zna li neko ?

  23. #1873
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Moratorijum koji je na snazi traje 45 dana. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi ali se nadam da će nakon toga moći. Dakle prati situaciju i vidi šta će biti ljudima omogućeno nakon isteka tih 45 dana.

    Da i ovo kažem za svaki slučaj: ako u Atlas banci na računu imate nagomilane zarade koje niste podizali (npr nakupilo se par hiljada eura) onda te zarade mogu i sada da se podignu s tim što je maksimalni iznos koji možete podići dnevno blizu 1000 eura. To se ne računa kao štednja
    Last edited by Kaz; 10-12-18 at 17:46.

  24. #1874
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,262
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,655
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Šta bi trebalo da bude pozitivan ishod moratorijuma, u najoptimističnijoj varijanti? Pare se ne odlivaju i koriste se za kupovinu vremena dok se kapital ne uveća, bilo dokapitalizacijom, bilo prodajom, i onda šta? Poboljšaju se koji već sporni parametri poslovanja i počne banka da funkcioniše u punom kapacitetu, što će omogućiti svima da podignu kompletne depozite? I sa druge strane, najpesimističniji scenario da se banka svakako ugasi i država isplati sve depozite do 50 hiljada eura, a ovo ostalo kao da nikad nije ni postojalo? Kao Jezda i Dafina, ali uz postojanje Fonda za zaštitu depozita?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #1875
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Situacija je bas zajebana.

    Na tekucim racunima ima preko 100 miliona

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Page 75 of 411 FirstFirst ... 256571727374757677787985125175 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. BIG BUD u Crnoj Gori
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 22
    Last Post: 12-06-08, 12:54
  2. dvb-t u crnoj gori
    By dejan86 in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-08, 14:16
  3. UCK u Crnoj Gori?!!!
    By Sidewinder in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 124
    Last Post: 24-03-06, 04:28
  4. da li ko u crnoj gori ...
    By dylan|stark in forum Software
    Replies: 26
    Last Post: 04-08-05, 12:19
  5. Hip Hop u Crnoj Gori...
    By SpeedFreak in forum Muzika
    Replies: 75
    Last Post: 19-02-04, 17:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •