Ovo izgleda dobro. Mozda ako iskljucis snimanje zvuka bude bolji kvalitet, ali mislim da je dosta dobar jer se mogu uhvatiti tablice.

Inace mi upali u oko bilbordi....

Sent from my LG-D802 using Tapatalk