Ovo izgleda dobro. Mozda ako iskljucis snimanje zvuka bude bolji kvalitet, ali mislim da je dosta dobar jer se mogu uhvatiti tablice.
Inace mi upali u oko bilbordi....
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Ovo izgleda dobro. Mozda ako iskljucis snimanje zvuka bude bolji kvalitet, ali mislim da je dosta dobar jer se mogu uhvatiti tablice.
Inace mi upali u oko bilbordi....
Sent from my LG-D802 using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks