View Poll Results: U plejof ulaze:

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Budućnost

    44 60.27%
  • Mornar

    14 19.18%
  • Crvena Zvezda

    39 53.42%
  • FMP

    2 2.74%
  • Partizan

    12 16.44%
  • Mega

    2 2.74%
  • Skopje

    3 4.11%
  • Igokea

    3 4.11%
  • Olimpija

    1 1.37%
  • Cedevita

    18 24.66%
  • Cibona

    1 1.37%
  • Zadar

    4 5.48%
Multiple Choice Poll.
Page 33 of 51 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast
Results 801 to 825 of 1274

Thread: ABA liga 2017/18

  1. #801
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Dva psihijatrijska slucaja koji nikakve mjere nemaju u ovom bolesnom, unutar-cg nadgornjavanju sa kkb,to su Pavicevici.
    Nikakve veze nema to sto je ''bivsi trener czv'' , izjava bi bila ista da se finale igra sa Karposem,Levskim iz Sofije ili Barselonom. Najbolje da se sad pravimo naivni.

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Zašto bi Pavićeić navijao za bilo koga. Igali su polufinale lige, aman. Još sad treba da navija za nekoga.
    A fino je rekao da je iz CG.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  2. #802
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Sto radi RSB, momci nisu normalni u poslednje vrijeme.
    Prenijeli upis jednog lika koji tvrdi da ce Milo zbog predjednicke kampanje da kupi sudije

    Jes Zvezda jebuckana od sudina protiv Mornara u 2 i 3mec, ali ne treba bas pretjerivati.

  3. #803
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    “Veoma smo zainteresovani da igramo Evrokup. To je i obaveza da napravimo tim, koji može ravnopravno da konkuriše ostalim ekipama. U klubu ćemo brzo razmatrati sve okolnosti i ući u realizaciju pravljenja tima za narednu sezonu”, kazao je Pavićević za “Vijesti”.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  4. #804
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ja uopšte na kapiram zašto je problem ako tip i navija za Zvezdu u finalu? pa do prije neku godinu kad bi igrali Zvezda ili Partizan u PG, pola sale je navijalo za te klubove
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  5. #805
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za Partizai može kad igra protiv Ulcinja ili Lovćena.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #806
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    6,221
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    958
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Sto radi RSB, momci nisu normalni u poslednje vrijeme.
    Prenijeli upis jednog lika koji tvrdi da ce Milo zbog predjednicke kampanje da kupi sudije

    Jes Zvezda jebuckana od sudina protiv Mornara u 2 i 3mec, ali ne treba bas pretjerivati.
    A kad su ti momci bili normalni ?
    Najobičnija propaganda sekta , lažu , kleveću , vrijeđaju , sve po diktatu ćorave pudlice i onog sa Interpol liste.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  7. #807
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Evo Bokan rece da ce drzava stati iza Buducnosti ako pobjedi Zvezdu, da bi igrala evroligu.

  8. #808
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,886
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Evo Bokan rece da ce drzava stati iza Buducnosti ako pobjedi Zvezdu, da bi igrala evroligu.
    To se odnosilo na eventualnu potrebnu rekonstrukciju SC MORACHA ...
    F.C.F.

  9. #809
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Sto radi RSB, momci nisu normalni u poslednje vrijeme.
    Prenijeli upis jednog lika koji tvrdi da ce Milo zbog predjednicke kampanje da kupi sudije

    Jes Zvezda jebuckana od sudina protiv Mornara u 2 i 3mec, ali ne treba bas pretjerivati.
    Vidji obraza ti ovu bolest, aj da su slabiji ili da ima razloga za ovakvu priču glupu, nego citave sezone ni rijeci a sad kad je finale odjednom se aktiviraju ovakvi tipovi da pišu ove splačine.

    Већ неколико дана од Звездиних навијача широм региона добијамо велики број порука којима упозоравају на нечасне радње које су примећене уочи текућег плеј-офа АБА лиге. Посебно се истичу навијачи Звезде из Црне Горе, а преносимо детаље поста нашег форумаша.

    У својој поруци истиче: „овамо је јавна тајна да су председник КК Будућност и црногорски премијер на руке исплатили неке од судија које имају највише шанси да добију прилику да суде, није тешко ни закључити о којим се судијама ради ако се погледају предходна финала.“ У наставку додаје да обојица имају личне циљеве по питању узимања регионалне титуле. Наставља, да је судија Драгојевић (који је имао низ скандалозних одлука у трећој полуфиналној утакмици) у блиској вези са председником КК Будућност, али и страствени навијач другог београдског клуба и „да је лично много гадно примио пад династије КК Вујошевић“. Детаљно илуструјући лик и дело дотичног, објаснио је на форуму о каквом се човеку ради. Крај његове поруке преносимо у целости:

    „Ово вам све прича особа која је из истог кварта као и судија. Е па сад пробајте да замислите колики ће бити притисак на судије кад су се максимално ангажовали да нас елиминишу већ у полуфиналу. Ситуација се мора схватит крајње озбиљно.“
    РСБ редакција се захваљује свим Звездашима који нам свакодневно пишу и указују на ове нечасне радње, а ми ћемо их и даље преносити у име „свих нас у црвено белом“.
    Ne zna coek dal' da se smije ili da se divi ovakvoj "lojalnosti"

  10. #810
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,886
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahaha... e ovo je za povracanje, a jaci ste, osvojice ***** mu mater... ali sta je ovo... hahah e pa show
    F.C.F.

  11. #811
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    6,221
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    958
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Samo ignorisati tu odvratnu sektu.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  12. #812
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ja ne znam jel ikad Zvezda izgubila a da nisu krive sudije? Kad bacite live teme po njihovim forumima kada igra Buducnost svaki post i svaki potez Buducnosti je vezan za to da nas sudije guraju i da su bili koraci, dupla ili faul. Po srpskim forumasima kosarkasi Buducnosti i ne znaju pravila igre vec sudije tolerisu taj hrkljus od igre. Da ne govorim kada pocnu oni koji i ne znaju kako im se klub zove i koliko je usuto u njega i oprosteno dugova te vec sva pravna vratolomija koja je izvedena da bi po svaku cijenu bili tu dje su nazovu Buducnost drzavnim projektom!? Da ne govorimo da su jedini na svijetu koji u istoj ligi nastupaju sa dva kluba. Razloga da se eliminise Zvezda iz srpske i ABAlige koliko hoces ali njima i njihovim navijacima ne smeta da svakome nalaze mane i pletu teorije zavjere.

    Bilo kako bilo oni su bolji i ucinice sve da uzmu ligu koristeci se kosarkasim i nekosarkaskim metodama. Ukoliko kojim slucajem ne uspiju taj poraz nece priznati nikad a ljeto ce iskoristiti da naprave pritisak na Evroligu da oni ipak budu ucesnici sto mislim da ce i uspjeti.

    Meni je ovo cisto duel za prestiz jer mislim da ce Zvezda igrati Evroligu u svakom slucaju.

  13. #813
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Nisam gledao CZ - Mornar ali CZ pobjedila i zale se na sudjenje?!

    Ko je gledao je li stvarno bilo lose sudjenje toliko?

  14. #814
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,168
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    164
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  15. #815
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    cek oni su sazvali sastanak dje je Covic predsjednk a ujedno i predstavnik Zvezde i na taj sastan zvali sudijsku organizaciju???
    nije ni malo sumnjivo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #816
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,474
    Thanks Thanks Given 
    112
    Thanks Thanks Received 
    1,847
    Thanked in
    1,078 Posts

  17. #817
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,970
    Thanks Thanks Given 
    8,702
    Thanks Thanks Received 
    3,848
    Thanked in
    2,294 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flexbux View Post
    Nisam gledao CZ - Mornar ali CZ pobjedila i zale se na sudjenje?!

    Ko je gledao je li stvarno bilo lose sudjenje toliko?
    Sudili su za vas dok se niste odlijepili,posle malo za nashe,ali trt,providne fore.
    ...

  18. #818
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    hahahahahahaha, ao. e ovo su već tipični kompleksi koji su prisutni kod Srba. uvijek ih je bilo i biće. zbog ovoga bih volio da Budućnost osvoji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  19. #819
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    6,221
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    958
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Sekta kažem ja

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  20. #820
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    3,167
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    504
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Meni su rekli da dođem ođe i napišem da Zvezda osvaja i to vrlo lagano.. hehe

  21. #821
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Alo, Bokan je iz Crmnice zato polako sa Mornarom

    “Isključivo pozitivno, bez obzira na sve čarke koje su se događale na Super kupu, između ova dva kluba. Smatram da do toga nije trebalo da dođe i prvi put pričam o tome. Mislim da čelni ljudi dva kluba, ako iole posjeduju ozbiljnost, ličnu, profesionalnu, sportsku, ne smiju dozvoliti da se te stvari dešavaju. Ja smatram da bi na parketu trebalo da budemo ljuti protivnici, a van parketa da radimo u interesu crnogorske košarke. To nije bio slučaj do sada”, kazao je Bokan.


    Rivalstvo između dva kluba je podiglo interesovanje za košarku na veći nivo. O rezultatima Mornara ove sezone, Bokan je pričao u superlativu....


    “Ove godine su napravili nešto što niko nije očekivao. Svi komplmineti za igrače, stručni štab, organizaciju kluba. Ja sam iz Crmnice, Bar je i moj grad - znam šta su braća Pavićević napravili za košarkaški klub Mornar, grad Bar i za crnogorsku košarku”, kazao je Bokan
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  22. #822
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,168
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    164
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Svako zna da cg ima 2 predstavnika u aba ligu zbog BUDUCNOSTI i tog istog bokana.
    Prije par godina kad se pojavila prica i kad je bio u posjeti u nk licno sam se na tu smijao i mislio sam da nije realno.
    Evo sad je to kontinuiteti vec je 3 - ca godina kako imamo 2 tima.
    Mogu pavicevici da pokazu bar malo postovanja.
    Last edited by dr hellfire; 04-04-18 at 22:26.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  23. #823
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako to misliš zbog Bokana, pa valjda je i Sutjeska tu značila nešto. Uostalom da Mornar nije bio prvi u Erste ligi bi li ih Bokan pogurao u ABA ligu.
    Neka te priče za đecu da zahvaljujući BUD Mornar igra ABA ligu, kad se dobro zna kako ste se potrudili da ispadne iz iste.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #824
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,168
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    164
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Dosta se zalagao kad je bio predsjednik aba lige za drugi crnogorski tim.
    A oni koeficijenti koje je buducnost pobjedama donosila da udje taj drugi tim nista to...?
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  25. #825
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I Sutjeska je imala pobjeda. A samo mi nemoj reć da se BUD zalagala da uđe Mornar u ABA ligu, ili je igrala za sebe? Daj, ipak malo ozbiljnosti. No valja vam tu priču da održavate jer se zna šta ste činjeli sve. Zna i Vlado.
    BUD je zadnja ekipa koja bi trebala da se buni za ovakav odnos prema sudijama, obzirom samo na prošlu godinu i finale nac prvenstva. No vam smeta što Pavićevići nijesu kao Sutjeska pa se ne daju. Što, da neće država stat sada iza Mornara poslije ovih uspjeha kao što obećavaju vama za Euroligu? Malo sjutra.
    Samo pomeni pare da se podijele pa ćemo viđet tu "ljubav i poštovanje" Bokana na koju se sad poziva. No sad i on mora da ućuti obziron na evidenatn uspjeh.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Page 33 of 51 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska fudbalska liga 2017/18
    By miha in forum Fudbal
    Replies: 292
    Last Post: 20-06-18, 13:01
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Crnogorska fudbalska liga 2016/2017
    By glup_ka_t0cak in forum Fudbal
    Replies: 310
    Last Post: 02-07-17, 21:30
  4. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •