View Poll Results: U plejof ulaze:

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Budućnost

    44 60.27%
  • Mornar

    14 19.18%
  • Crvena Zvezda

    39 53.42%
  • FMP

    2 2.74%
  • Partizan

    12 16.44%
  • Mega

    2 2.74%
  • Skopje

    3 4.11%
  • Igokea

    3 4.11%
  • Olimpija

    1 1.37%
  • Cedevita

    18 24.66%
  • Cibona

    1 1.37%
  • Zadar

    4 5.48%
Multiple Choice Poll.
Page 32 of 51 FirstFirst ... 2228293031323334353642 ... LastLast
Results 776 to 800 of 1274

Thread: ABA liga 2017/18

  1. #776
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj Rejli-Ros je (s izuzetkom pojedinih tekmi Alexe P. i Subija) odigrao vjerovatno najgoru utakmicu koju jedan igrac moze odigrat'.
    A ozbiljan je uspjeh kad se pridje Alexi i Subiju :-)

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Shit has hit the fan !

  2. #777
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Postena utakmica Mornara, odlicna sezona za njih. Vranjo i Vukota su,prije dvije sezone,ispali iz ABA,sad igraju utakmicu za finale iste. :-)

    Osim Dobrica,kod czv nista nije impresioniralo.

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Cudo jedno kako je Dobric sad igrac koji vrijedi milion eura, a Vranjesa samo usralo 1 utakmicu

  3. #778
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Dobrić se pomamio nešto. Dako ga pušti do finala. Ročesti odrađuje njegovo a ostali su zagazili u kanal. I kao tim su odavno zagazili u kanal. Lakše će Budućnost da igra sa njima nego sa Cedevitom. Jedan brejk pravimo sigurno a ne bi me začudilo i da ih oba puta klepimo.


    Sent from my D5503 using Tapatalk

  4. #779
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,168
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Sansa budućnosti je prvi meč u beogradu, jer vec u drugom meču nemaju oni snage protiv zvezde

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  5. #780
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobrić i Davidovac su jedini koji rade nešto u CZV, nego ne mogu doć na red od preplaćenih zvezdica.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #781
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,496
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Džile kaže da nam može ići na ruku što su mečevi zbijeni, a onda dođe forumski analitičar s pričom da nemamo šanse zbog nedostatka snage

  7. #782
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Cudo jedno kako je Dobric sad igrac koji vrijedi milion eura, a Vranjesa samo usralo 1 utakmicu
    Vranja sad na infuziju da stave, mislio sam da ce dusu ispustit' :-) . Inace,i nocas najefikasniji,da usavrsi malo one floatere i pravac NBA :-)

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Shit has hit the fan !

  8. #783
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,692
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Dzaba im 3 lukovica.

    Je li igrao Lukovic?

  9. #784
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Dobric je citave sezone konstantan i pruza dosta u minutima koje dobija. Nocas je konacno Alimpijevic pokazao muda i Feldina ostavio na klupi, a dobricu dao te minute.
    Vec sam pisao da je uz Davidovca najveci + Zvezde u ovoj sezoni Ognjen.

    Nadam se dobrom finalu u kojem sudije nece igrati bitnu ulogu.
    Lose je sto se ovako potencijalno dobro finale igra u dan za dan. Sto je nenormalno i nehumano.

  10. #785
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,351
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default ABA liga 2017/18

    Pod hitno moraju da odluce da se finale igra u samo jednoj utakmici na neutralnom terenu. Veci spektakl, manje trosenja energije i taktiziranja


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #786
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,582
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ili na par-dišpar pa ko dobije.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  12. #787
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Je li igrao Lukovic?
    ajde biznismenu iz golf 3, idi u bg navijaj za zvezdu mani se piskaranja po foruma, nije lose bilo, mornar je imao sanse, nije ih iskoristio, privatni klub protiv mnogo jaceg drzavnog, jbg odlicno je ovo, 2 kluba iz cg jedina, da budu u top 4 je uspijeh, za ove sto ne vole svoju drzavu - jos vise cete je zamrzjet kad buducnost ovo osvoji
    ps kako ide prodaja licnih za dps?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #788
    Join Date
    May 2011
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahaha kakvi komentari ahahahaha

  14. #789
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,692
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    gasi vindovs.

  15. #790
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Bilo je kontraverznih sudijskih odluka na obe strane, ali onaj lik celavi je ocito jednostrano i tendeciozno sudio. Sreca je sto to nije uticalo na konacan ishod utakmice.

    Svaka cast Mornaru i braci Pavicevic napravili su fenomenalan rezultat za kratko vrijeme. Steta sto se to ne prepoznaje na nivou drzave pa de se finansira adekvatno.

  16. #791
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad citam odgovor Mihaila Pavicevica na pitanje kako komentarise finale Czv-Bud. Kaze tip 'ladno "Nije red da komentarisem.".

    Sram ga bilo. Ovi ljudi za mjeru ne znaju.


    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Shit has hit the fan !

  17. #792
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Sad citam odgovor Mihaila Pavicevica na pitanje kako komentarise finale Czv-Bud. Kaze tip 'ladno "Nije red da komentarisem.".

    Sram ga bilo. Ovi ljudi za mjeru ne znaju.


    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Sto je tu problem?

  18. #793
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve. Stvarno mislis da je ova izjava ok?
    Ili da je neko iz kkb izjavio nesto slicno pred nocasnju utakmicu Mornara?

    Rivalstvo je jedna stvar, ovo je vec bolest mozga.

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Shit has hit the fan !

  19. #794
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Covjek je rekao "Ne pitajte me za ishod tog meca, ipak sam ja iz Crne Gore. Los sam i prognozer finala." Sta sa tim?
    Pritom je covjek Zvezdin bivsi trener. Sa kojom je osvojio titulu.

    Nesto si lose ti tu skontao.

  20. #795
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Ajmo dalje


  21. #796
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Covjek je rekao "Ne pitajte me za ishod tog meca, ipak sam ja iz Crne Gore. Los sam i prognozer finala." Sta sa tim?
    Pritom je covjek Zvezdin bivsi trener. Sa kojom je osvojio titulu.

    Nesto si lose ti tu skontao.
    Dva psihijatrijska slucaja koji nikakve mjere nemaju u ovom bolesnom, unutar-cg nadgornjavanju sa kkb,to su Pavicevici.
    Nikakve veze nema to sto je ''bivsi trener czv'' , izjava bi bila ista da se finale igra sa Karposem,Levskim iz Sofije ili Barselonom. Najbolje da se sad pravimo naivni.

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Shit has hit the fan !

  22. #797
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,744
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    131
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ne znam zašto bi Pavićević navijao za Budućnost.
    I meni je svejedno dal će Mornar ili Sutjeska igrat plejof ABA lige ili će ispanut iz iste, zabolje me. Milija mi je Olimpija od Mornara

  23. #798
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Sudije svirale faul.


  24. #799
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Dva psihijatrijska slucaja koji nikakve mjere nemaju u ovom bolesnom, unutar-cg nadgornjavanju sa kkb,to su Pavicevici.
    Nikakve veze nema to sto je ''bivsi trener czv'' , izjava bi bila ista da se finale igra sa Karposem,Levskim iz Sofije ili Barselonom. Najbolje da se sad pravimo naivni.

    Poslano sa mog B1-770 koristeći Tapatalk
    Ne vidim potrebu da braca Pavicevici navijaju za Buducnost.


    Inace je Vranjoza aka Kari rekao da odje faula bilo nije. Steta sto je svirano, opasan blok je bio.

  25. #800
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Final Four ABA Lige 2 ...
    Krka napravila iznenađenje i izbacila domaćina Borac, koji je kao prvi završio u regularnom toku.
    Primorska oduvala Vršac.

    Tako da danas imamo slovenačko finale i još jednu ekipu iz Slovenije u ABA Ligi dogodine.

Page 32 of 51 FirstFirst ... 2228293031323334353642 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska fudbalska liga 2017/18
    By miha in forum Fudbal
    Replies: 292
    Last Post: 20-06-18, 13:01
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Crnogorska fudbalska liga 2016/2017
    By glup_ka_t0cak in forum Fudbal
    Replies: 310
    Last Post: 02-07-17, 21:30
  4. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •