View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #50076
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default Crnogorska reprezentacija - Fudbal

    Lijepo zamisljeno Bitrate ali ce se sjatit Vasojevici iz Andrijevice i Berana, pojacani Kucima i Zecanima i eto zurke kroz pg.
    Navijaci iz Srbije ne moraju ni dolazit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #50077
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa valjda su Vasojevici Kuci i Zecani pravi Crnogorci ?? Ili se racuna da je Crna Gora Tuzi Rozaje Ulcinj Konik i okolina???? Jes da su to drzavni sluzbenici vecinom ali mi Kuci Vasojevici i Zecani smo koliko ja istoriju poznajem vazda Crnogorci bili a sto nismo vecinom novocrnogorci to je politika ne fudbal

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  3. #50078
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vladimire, cini mi se da slabo poznajes istoriju )

    Bez uvrede

  4. #50079
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Evo, krenulo je već sa istorijom :lolblue:

  5. #50080
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    U oktobru odje sa Srb u novembru tamo. Mjauuuuuuuuuu!
    Sta ce biti sa Marusicem i ekipom ciju li ce himnu pjevat. Bice cijepanja hahhahha

  6. #50081
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Što se toga tiče možemo biti mirni, imaju preletači da grizu nenormalno, da pokažu da nisu škart...

    Sent from my P10+ using Tapatalk

  7. #50082
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vladimirpg View Post
    Pa valjda su Vasojevici Kuci i Zecani pravi Crnogorci ?? Ili se racuna da je Crna Gora Tuzi Rozaje Ulcinj Konik i okolina???? Jes da su to drzavni sluzbenici vecinom ali mi Kuci Vasojevici i Zecani smo koliko ja istoriju poznajem vazda Crnogorci bili a sto nismo vecinom novocrnogorci to je politika ne fudbal

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Jeste, cuo sam da svojevremeno kralj Nikola kad je pravio vojsku u Kuči, rekao četi “lijevo” niko ga nije razumio jer su svi bili albanci

  8. #50083
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kompletan raspored grupe 4
    Kolo 1
    07.09.2018. Rumunija – Crna Gora 20:45h
    07.09.2018. Litvanija – Srbija 20:45h
    Kolo 2
    10.09.2018.
    Crna Gora – Litvanija 20:45h
    10.09.2018. Srbija- Rumunija 20:45h
    Kolo 3
    11.10.2018. Litvanija – Rumunija 20:45h
    11.10.2018.
    Crna Gora – Srbija 20:45h
    Kolo 4
    14.10.2018. Rumunija – Srbija 15:00h
    14.10.2018. Litvanija –
    Crna Gora 20:45h
    Kolo 5
    17.11.2018. Srbija – Crna Gora 15:00h
    17.11.2018. Rumunija – Litvanija 20:45h
    Kolo 6
    20.11.2018. Srbija – Litvanija 20:45h
    20.11.2018.
    Crna Gora – Rumunija 20:45h

  9. #50084
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vladimirpg View Post
    Pa valjda su Vasojevici Kuci i Zecani pravi Crnogorci ?? Ili se racuna da je Crna Gora Tuzi Rozaje Ulcinj Konik i okolina???? Jes da su to drzavni sluzbenici vecinom ali mi Kuci Vasojevici i Zecani smo koliko ja istoriju poznajem vazda Crnogorci bili a sto nismo vecinom novocrnogorci to je politika ne fudbal

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Ti mene zajebavas. 97,8% pripadnika ovih plemena ce da navija za Srbiju iako su “Crnogorci”. Ti bogami kao da zivis u KenijU pa to ne znas. Uglavnom negativna energija je u vazduhu
    I valjalo bi sad stvarno da se vratimo na fudbalske teme, da se sad ne potezu identitetske teme



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #50085
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bjezim iz Podgorice, oba duela treba u Bg gledat. Crna Gora domacin gore :mrgreen: Kakvo ce to voz gostovanje da bude. Porno

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  11. #50086
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nadam se da će uvesti zabranu gostovanja, da se možemo koncentrisati na fudbal. Skoro da priželjkujem prazne tribine, a fudbal bez publike je užasan.

  12. #50087
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    6,221
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    958
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Joveta dao gol , Lionu

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  13. #50088
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Bjezim iz Podgorice, oba duela treba u Bg gledat. Crna Gora domacin gore :mrgreen: Kakvo ce to voz gostovanje da bude. Porno

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    To je bila prica i za Bud-Par invazija ovo ono pa bi “spala kniga na dva slova”

  14. #50089
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Invazija ovo ono pa ful ljudi bejse gore.Bez ako ti nijesi ocekivao milijardu.

  15. #50090
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Nego, ono sto je bitno, ide li svaki pobjednik Lige na EP ili idu te cetri ekipe u plejof i pobjednik cjelokupne Lige Nacija na EP?

    Prvi slucaj bi top bio. Drugi slucaj je ok ako se taj plejof organizuje posle kvalifikacija za EP, jer bi se onda ovi jaci iz Lige A i B svakako kvalifikovali kroz kvalifikacije.

  16. #50091
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,505
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Idu 4 ekipe, tj. pobjednici svake od 4 kategorije.

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  17. #50092
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba namjerno ispasti iz lige ako vidis da ne mozes na prvo mjesto ici. Mnogo glupo su ovaj dio zamislili

  18. #50093
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,389
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    A pored lige igraju se i regularne kvalifikacije mm?

  19. #50094
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Treba namjerno ispasti iz lige ako vidis da ne mozes na prvo mjesto ici. Mnogo glupo su ovaj dio zamislili
    Bas nisu, jer ako prvi iz grupe kroz kvalifikacije odr na euro, onda drugi ide na njegovo mjesto u plej of, ako je drugi isto prosao, onda ide treci. Znaci bolja pozicija vise sansi za euro. U suštini srbija je izvjesna da ce ici na ep, imaju taj kvalitet da ne bi smjeli izvisiti, rumuni se bas nadaju, e tu ispada da bi nam treće mjesto donijelo dodatnu sansu, ako kiksamo u kvalifikacijama...

  20. #50095
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/sport/fudbal/petk...e-nada-ligi-1/

    “Svaka od četiri ekipe (Srbija, Rumunija, Crna Gora, Litvanija) u našoj grupi u Ligi nacija ce se boriti za prvo mjesto. Tom okršaju sa Srbijom će možda dosta pažnje biti posvećeno van terena, a to ne volim. To nas igrače ne zanima”, zaključio je Petković.

  21. #50096
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,625
    Thanks Thanks Given 
    3,424
    Thanks Thanks Received 
    404
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    http://cg-fudbal.com/fscg-zakazao-tr...ateljska-meca/

    Najbolji crnogorski fudbaleri odigraće u martu prijateljske mečeve sa Kiprom i Turskom, dok će prvih dana juna za protivnika imati selekciju Slovenije.

  22. #50097
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Odlicni protivnici casti mi.

  23. #50098
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo treba zvat’ ove poluproizvode od igrača iz susjednih zemalja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Kad budemo igrali protiv Srbije, pola "naše" reprezentacije neće znati gdje da šutira
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #50099
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,541
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Znaće znaće, ne sekiraj se ništa.
    Isto kao što je znao Marko Arnautović kao i mnogi drugi u raznim sportovima.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  25. #50100
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Znaće znaće, ne sekiraj se ništa.
    Isto kao što je znao Marko Arnautović kao i mnogi drugi u raznim sportovima.
    On je Austrijanac. Rođen i odrastao (googlao sam)
    Last edited by Rakun; 07-02-18 at 00:30.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 2004 of 2251 FirstFirst ... 10041504190419541994200020012002200320042005200620072008201420542104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •