Vesovic
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Vesovic
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Jovetić dao gol
Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
4-tvoro ligašu 😂
Sent from my SM-A520F using Tapatalk
You must spread some Reputation around before giving it to lepetanac again.![]()
...
I've never seen so many electric jellyfish in my life!
![]()
Iz treće u prvu ligu![]()
samo treba zvat’ ove poluproizvode od igrača iz susjednih zemalja.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Nista, nego Boze pravde da nam bude himna, vratimo ovaj dres, i sledece prvenstvo je nase! :mrgreen:
![]()
Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...
Dejo smradu narkomance klosaru lopove
Ne moze se opisati koliko ga ne podnosim. Kad glupan dodje na celo nekog saveza, pa ne kapira sta znaci reprezentacija i duh iste. Nego nema odje ljudi da se pobuni protiv glupana
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Bogom prosto da smo posli na jedno od velikih takmicenja pa da covjek kaze...moralo se za sad dok nam se drzavni program ne razvije. Ali je ovo ziva mutljavina.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
http://www.vijesti.me/sport/sjutra-z...na-gora-972690
Slovenija, Srbija i mi, to bi bilo top
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Top bi bilo skotska, norveska i litvanija. Da igramo malo protiv nekog kog mozemo. Nadam se da ce nas zaobic albanci i srbi e bi nas o jadu zabavilo pola CG
Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Bice ratatatatattatattata. Ciste se puske.
Dobra gostovanja:-D
Hahah pakao.
Eto malo da se palinja narod onako nacionalno
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Eto poeni za dps![]()
Utakmica kao i svaka druga, samo sto se nece moc do karata doc, barem mi smrtnici....
odlična prilika da se po društvenih mreža vidi ko je najveći Crnogorac i to. preglupo takmičenje inače, n’o eto UEFA pronašla način da uzme još keša.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Palac gore za takmičenje, utakmica reprezentacije i pijančenja u Njegoševu prije - nikad dosta![]()
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks