Quote Originally Posted by goldfinger View Post
Ja procitah da su smanjili to vrijeme za otkljucavanje Vadera na deset sati vasljda pod pritiskom igraca ali su valjda opet nesto izmuljali oko smanjenja dobijenih experience poena.Smecari su to stari korporativni mada im se desi da po neki put izbace neku dobru igru naravno ne oni nego neki studio kojeg progutaju.
Kupili su skorije Respawn Entertainment koji je napravio Titanfall i Titanfall 2. Tako da sad Titanfall IP pripada EA-u. Glavu dajem da ce treci dio da bude smece sa mikrotransakcijama. Steta golema jer je Titalfall 2 jedna od najboljih pucacina u poslednjih nekoliko godina. Single player nije bas dugacak ali moze se vise puta odigrati jer je suvi kvalitet. Problem je sto je Titanfall 2 izasao u istom periodu kad je trebalo da izadje Battlefield 1 i novi CoD, a EA nije uopste posvetio paznju marketingu.