Meni stoji na Desktop-u.. jos se ne nakanih da ga igram..

Brat mi je samo pokazao i cini mi se da ne bi umio sa padrobranom da se prizemljim a kamoli sto drugo...

Vraticu se na pasijans i minesweeper.