Meni stoji na Desktop-u.. jos se ne nakanih da ga igram..
Brat mi je samo pokazao i cini mi se da ne bi umio sa padrobranom da se prizemljim a kamoli sto drugo...
Vraticu se na pasijans i minesweeper.
Meni stoji na Desktop-u.. jos se ne nakanih da ga igram..
Brat mi je samo pokazao i cini mi se da ne bi umio sa padrobranom da se prizemljim a kamoli sto drugo...
Vraticu se na pasijans i minesweeper.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks