View Poll Results: 100 Years of Alfa Romeo

Voters
188. You may not vote on this poll
  • 8C

    20 10.64%
  • Giulietta Sprint

    24 12.77%
  • 33 Stradale

    19 10.11%
  • 2600

    0 0%
  • GTA

    16 8.51%
  • Montreal

    7 3.72%
  • Spider

    3 1.60%
  • 156

    31 16.49%
  • Brera

    37 19.68%
  • 8C Competizione

    31 16.49%
Page 151 of 244 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155161201 ... LastLast
Results 3,751 to 3,775 of 6086

Thread: Alfa Romeo Club

  1. #3751
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Zao mi je sto nema ovdje kakav posten policajac na forum pa da vas prijavi za ovu vasu trku po CG. Dupe bi me boljelo ako bi se vama sto desilo, nego sto uvjek neko drugi strada zbog ovakvih sto misle da su frajeri jer su sa kantama 200 uhvatili, ne znam sta ste dokazali sa tim sem da ste ograniceni u glavu!

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  2. #3752
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,406
    Thanks Thanks Given 
    63
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Jes cus. To sto sam 2x od kad sam je kupio vozio ovako to je muka.

    A to sto drugi idu 60 i pretocu u sred krivine to nije muka.

    Procitaj lokaciju a i vidi koliko je sati.

    Uveta nije bilo to jutro. I zasto da se ne proba je li?




    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

  3. #3753
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,775
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Brate mnogo kakis nekad...
    Rekao sam da se sigurno najbolje vozi ali na ovaj test su definitivno precerali sa rezultatima...
    A sto se konstrukcije tice, vjesanje je skoro isto(407 kupe 2006-2011)...logicno ima razlike u kacenju, i amortizerima/oprugama itd...ali to je double wishbone+multilink pozadi
    Druga stvar sto je pezo tezi i ima sporiju letvu volana od alfe...

    Najbolji drug je imao 147, 156 karavan, 156 limuzinu i sad ima 166...Svaku sam vozio, sa svakom smo leceli, i sa svakom smo imali da udarimo(sa 156 limuzinom smo zveknuli zapravo)...Tako da znam kako se voze, koliko drze i koliko im traju trapovi...Eto imam snimak u telefon dje sa 147 na 17 tocak i koni amortizere idemo 210km/h niz Kokote (1.9jtd 115ks remap+de cat+straight pipe=147ks na dyno)

    a eto cisto da znas da sam do sad posjedovao dvije honde civic(treca i peta generacija), hyundai lantru(jos ga imam ali se ne vozi),kiu carens, pezo 307 i evo trenutno imam daciju, mazdu 6 i pezo 407sw u familiju

    tako da ne pričam iz igrica neke stvari, ka pojedini tastatura ratnici sa foruma...ali vama(svih 30 vas alfista) kad se pomene bilo sta odma oci ocete da izvadite
    А чујеш ли приче. Вас 30оро. Аооо.
    Мени није јасно што ћеш ти "ође" ако те Алфа нервира. Иди на дио форума на којем је прича о Дачији и уживај брате.


    Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

  4. #3754
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    e zamislii kad je snimljen test i to u njemackoj, pa odlucili da poguraju alfu...
    a sto to znaci drug imao tolike alfe pa jos imao,da udari sa svakom tj jednu i udario....sa ostalima autima je nemoguce udarit?
    147/156 imaju lose trapove...ali je to jos vise izrazeno uzasnim kvalitetom djelova...ja sam 100x bolje prolazio sa repariranim viljuskama dje sam komplet trap zavrsavao za.150e, nego sa novim kupljenim u autobox ili ital auto...iz iskustva, jedna.viljuska mi nije izdrzala 3000km...
    kod 159 je.situacija mnogo bolja po tom pitanju, i tu su ne uporedive...

  5. #3755
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,077
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    uzeh naćos sa ljutim sosom i koku...dajte pricajte
    Prema tome, šta da ti kažem?

  6. #3756
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    momci, ili vama lazu te kazaljke, ili ovi proizvodjaci kola pojma nemaju
    svako drugo auto na forum ide vise nego sto fabrika kaze, a trosi manje
    Dont miks grendmas end frogs.

  7. #3757
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,476
    Thanks Thanks Given 
    803
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    ^a pušti posle onoga sa 1.5dci sve varimo.

    Poslato s Jadrana

  8. #3758
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a moguce je da je ono specijalna serija jean reno f1 edition 30
    Dont miks grendmas end frogs.

  9. #3759
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja u te kasne ili ti rane sate najopreznije vozim ako bas moram da izadjem na put jer znam da ima mentalnih bolesnika (kako drugacije da nazovem te ljude) koji se izivljavaju po putevima sa tranjama da ih probaju.
    Sa 210 (ako je istina) ne mozes da stanes sa tom alfom ni poslije 1km kad krenes da kocis. Ne daj Boze! neki krs na put. Ode u livade i da te poslije nedelju dana po smradu nadju.
    Mici tu kocku brate.

  10. #3760
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,775
    Thanks Thanks Given 
    26,036
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default



    Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

  11. #3761
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,077
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    a nije crko
    Prema tome, šta da ti kažem?

  12. #3762
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    a nije crko
    osta bez nafte

  13. #3763
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,359
    Thanks Thanks Given 
    1,294
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Novica View Post
    Zao mi je sto nema ovdje kakav posten policajac na forum pa da vas prijavi za ovu vasu trku po CG. Dupe bi me boljelo ako bi se vama sto desilo, nego sto uvjek neko drugi strada zbog ovakvih sto misle da su frajeri jer su sa kantama 200 uhvatili, ne znam sta ste dokazali sa tim sem da ste ograniceni u glavu!

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    a jes čoče sve mi forumaši pobismo narod...maxee

    nemaju nikakve dokaze dok se video ne izbači...a sa videom mogu da te nagrde žestoko, tako da nemojte što izbačat ni slučajno, jer se to prati...
    bila je pomama par godina unazad zbog čuvenog žutog audija i klipova

  14. #3764
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Eto dokaza kako razmisljate, "mi forumasi", "to sto sam 2x uradio", "vidi lokaciju i vrijeme", ne to se ne dogadja vama tj ne moze se desiti na zim mjestima.... Kakve gluposti citam ovdje...

    A to cete shvatiti kad malo skupite godina i iskustva, do tad vam iskreno zelim da balavite nad tim slikama (tj docekate te godine)

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  15. #3765
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,406
    Thanks Thanks Given 
    63
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    A jes vala svi ste sad moralisti opasni. Niko od vas nije brzo vozio, niko nije pretekao na punu, niko nije skrenuo bez zmigavca. Ajde ne sprdajte se lazni moralisti.

    Odje sve lazni moralisti kao na instagramu lazni bogatasi.


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

  16. #3766
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    Lazni moralista > alfista
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  17. #3767
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    Davno sam prico da su na ovaj forum sve sami "svetci".svi postuju ogranicenja,nedaj boze da je neko pretico preko pune I sl.koliko mozete da kenjate,pa sve je smijesno.

  18. #3768
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Nije glupo vozit 200 na sat nego je glupo pričat o tome kao da je nešto normalno. Veze to s moralom nema, nego više s taštinom. Ove su priče po forumu kao da slušam onu đecu ispred zgrade.
    Uostalom, svaka tranja može brzo ić, brzina je ne čini manjom tranjom

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  19. #3769
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,077
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    velis nije glupo vozit 200?
    Prema tome, šta da ti kažem?

  20. #3770
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,211
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    Evo izgleda nije

  21. #3771
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    velis nije glupo vozit 200?
    Pogrešno sam se izrazio, glupo se hvalit a još je gluplje vozit, štaviše, idiotski je vozit tranju 200 na sat naseljenim mjestom.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  22. #3772
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Evo ne znam, ispadoh nenormalan ja sto nikad na punu ne preticem i dajem zmigavac i kad se prestrojavam u drugu traku. Pih budale...

  23. #3773
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,077
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Pogrešno sam se izrazio, glupo se hvalit a još je gluplje vozit, štaviše, idiotski je vozit tranju 200 na sat naseljenim mjestom.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

    mislim da se nisi pogresno izrazio ali aj
    Prema tome, šta da ti kažem?

  24. #3774
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Yolo.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  25. #3775
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Mariel Harbor in Mariel, Cuba
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vodjen jednim oglasom (sa foruma) rijesih da priupitam odje sve ljubitelje Alfe, ima li kod nas na oglasima, kakav primjerak 159 da valja icemu ?

    Vidja sam po gradu momka sa 159 CT tablice, na oglasima je i za sada mi deluje mozda i ka najbolja. 2.4 je u pitanju (200KS)
    Last edited by Tony Montana; 10-11-17 at 22:15.

Page 151 of 244 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155161201 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. ALFA ROMEO club
    By 2_fAsT_4_YoU in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5461
    Last Post: 17-03-11, 08:32
  2. K: Alfa Romeo 147 JTD
    By SteffaN in forum Ostali oglasi
    Replies: 112
    Last Post: 02-07-10, 10:53
  3. P: Alfa Romeo GTV V6 TB
    By brzi_pas in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 17-01-09, 17:48
  4. Alfa Romeo Fun Club CG
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 19
    Last Post: 01-02-08, 19:52
  5. Alfa Romeo Club Serbia
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-05, 09:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •