Page 443 of 991 FirstFirst ... 343393433439440441442443444445446447453493543943 ... LastLast
Results 11,051 to 11,075 of 24760

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #11051
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    ja to kazem ko zna koji put....nisam vozio gumu koja se brze trosi.... nisam siguran ni da sam 15000 napravio sa njima...a jedno vrijeme su bile i pozadi...

  2. #11052
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    em što se troši em što se buca ka papir kad naletiš na ekser šaraf ili slično jer je premekana
    She is only here to annoy herself!

  3. #11053
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,689
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Ja ne znam za te druge toyo ja pričam za T1R v šara.
    Evo sam prešao sa njima koliko oćeš 1-10 / 11 su dobile.

    Ove zadnje su kao da sam ih juče stavio.

  4. #11054
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    ja pricam za cf1 koja na tyre review ima bolje ocjene od t1r sa“V” sarom

  5. #11055
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Eo sad oborih rekord 107.3 kmh kroz kruzni kod dalija, mada je suv put bio ne znam broji li se to?

  6. #11056
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,689
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ja pricam za cf1 koja na tyre review ima bolje ocjene od t1r sa“V” sarom
    Tyre review vidim razlika je drasticna + sto je cf1 bolja od t1r na kisu > (sto je previse smijesno) na test je v sara najbolja za kisu daleko iza nje su ove ostale gume.
    A vidji cf1 saru kao da je slijepi pravio.

    Zvacu F1 - da im predlozim ovu saru za kisu da ne voze na one sare sa v....

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Eo sad oborih rekord 107.3 kmh kroz kruzni kod dalija, mada je suv put bio ne znam broji li se to?
    Ti da si toliko upao tu iz kupusa bi te vadili.

  7. #11057
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    ne moras ih zvati, jer full wet tire u F1 nije sa V sarom.... tako da pusti tu pricu...

    a i pogledaj malo ADAC, AMS ili AB testove ljetnjih guma.... pa pogledaj koliko ih ima V saru i koje su najbolje za kisne uslove...
    Last edited by E_K_V; 27-07-17 at 08:19.

  8. #11058
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    cujes ovoga bizmismena vidjeces nocas budi kod dalija, ima 110,8 da prodjem minimum...

  9. #11059
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dingospo View Post
    Toyo je penis, izgorio sam ih za 15 000
    Ja imam Toyo Proxes i nijesam uspio da definišem što mislim o njima evo godinu dana koliko ih vozim... Kupio sam ih prošlo ljeto za naprijed, zimi ih prebacio nazad, ovo ljeto opet vratio naprijed... Ugrubo, mislim da su ukupno odradile nekih 10.000€ maximum, uključujući i period dok su bile montirane nazad. Nijesam nezadovoljan prianjanjem, držanjem, čini mi se da su tu ok, ali se definitivno troše brzo. I još jedna stvar: tolerancija na ulegnuća, odnosno na ona "korita" na putu im je NULA. Dakle, svaki put kad naiđem na neko uzdužno ulegnuće, što se na primjer stvara na dionicama gdje prolazi dosta kamiona, guma ga jednostavno isprati i ode svojim putem... To je vrlo nezgodno kad se naiđe većom brzinom jer je bukvalno nemoguće zadržati smjer kretanja, nego auto "sklizne" u tu rupu. Sa druge strane, sa nekim zimskim Toyo (kad su montirane naprijed) mi se to ne dešava, nego ta guma baš "pegla" ta ulegnuća. U pitanju je 18 točak, čini mi se da je 235/45. Mislim da ću sljedeći put tražiti drugog proizvođača, ako budem mogao naći ovu dimenziju jer sam se prošli put prilično iscimao da je nađem

  10. #11060
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    Ja imam Toyo Proxes i nijesam uspio da definišem što mislim o njima evo godinu dana koliko ih vozim... Kupio sam ih prošlo ljeto za naprijed, zimi ih prebacio nazad, ovo ljeto opet vratio naprijed... Ugrubo, mislim da su ukupno odradile nekih 10.000€ maximum
    pa isplatile su ti se onda što bi ti..
    She is only here to annoy herself!

  11. #11061
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa isplatile su ti se onda što bi ti..
    nije sporno, neka bude to njihov limit što se tiče trošenja, ali me više nervira ovo "(ne)držanje" u prethodno opisanim situacijama... Samo iz razloga što može da bude opasno. Jedne prilike sam po kiši malo brže naišao na nadvožnjak od Katoličke crkve prema Maslinama... Bio sam UBIJEĐEN da završavam u bankinu, no se srećom nekako to nije desilo.

  12. #11062
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,074
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    zasto forsirate pricu oko guma sa v sarom
    guma sa v sarom je dobra iskljucivo za akvaplaning nista drugo

  13. #11063
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,211
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default


    Meni ovo zavrsava pos'o, vrhunski.

  14. #11064
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    zasto forsirate pricu oko guma sa v sarom
    guma sa v sarom je dobra iskljucivo za akvaplaning nista drugo
    odblokiraj bizbija..pa ce ti se samo kasti

  15. #11065
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    3,135
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    202 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    zasto forsirate pricu oko guma sa v sarom
    guma sa v sarom je dobra iskljucivo za akvaplaning nista drugo
    ja se, iskreno, ne razumijem u te šare i to

  16. #11066
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,074
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    odblokiraj bizbija..pa ce ti se samo kasti
    ne isplati mise

  17. #11067
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,689
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    Ja imam Toyo Proxes i nijesam uspio da definišem što mislim o njima evo godinu dana koliko ih vozim... Kupio sam ih prošlo ljeto za naprijed, zimi ih prebacio nazad, ovo ljeto opet vratio naprijed... Ugrubo, mislim da su ukupno odradile nekih 10.000€ maximum, uključujući i period dok su bile montirane nazad. Nijesam nezadovoljan prianjanjem, držanjem, čini mi se da su tu ok, ali se definitivno troše brzo. I još jedna stvar: tolerancija na ulegnuća, odnosno na ona "korita" na putu im je NULA. Dakle, svaki put kad naiđem na neko uzdužno ulegnuće, što se na primjer stvara na dionicama gdje prolazi dosta kamiona, guma ga jednostavno isprati i ode svojim putem... To je vrlo nezgodno kad se naiđe većom brzinom jer je bukvalno nemoguće zadržati smjer kretanja, nego auto "sklizne" u tu rupu. Sa druge strane, sa nekim zimskim Toyo (kad su montirane naprijed) mi se to ne dešava, nego ta guma baš "pegla" ta ulegnuća. U pitanju je 18 točak, čini mi se da je 235/45. Mislim da ću sljedeći put tražiti drugog proizvođača, ako budem mogao naći ovu dimenziju jer sam se prošli put prilično iscimao da je nađem
    Ja kad sam isao na primorje - a /fatala me kisa prije onoga tunela na skadarsko ako je dje nagrdjen put od kamiona to je onamo - nego opet sve zavisi od guma nije svaka toyo ista...Ja koliko su me odusevile narucicu 2komada viska eto da ne stopiraju proizovdnju pa da imam.

  18. #11068
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    javi im u fabriku da ostave dvije za tebe...
    She is only here to annoy herself!

  19. #11069
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    nema on te veze

  20. #11070
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,359
    Thanks Thanks Given 
    1,294
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    toyo t1r sasvim prosjecna guma na svaki moguci test...
    evo sto vele na adac

    "In fact, the Proxes T1R never placed higher than eighth in any test, and in two dry tests, the autocross and the skidpad, the Toyo finished last, trailing the top finishers by significant margins. In some tests it felt better than it actually was performing, but overall, Geswein noted it was "soft and imprecise" and didn't "feel like a sport tire."

    U prevodu od 10 testiranih guma bila je osma, losija od save uhp, uniroyal rainsporta, barum bravuris 3 i hankook ventusa...Na stazu i skidped je bila zadnja i ocijenjena je kao neprecizna i nema osjecaj kao sportska guma.


    ali ako bizbi kaze da je to najbolja guma onda je to tako
    Last edited by Laz; 27-07-17 at 16:08.

  21. #11071
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    javi im u fabriku da ostave dvije za tebe...
    pitali bi ga na shta ce to da stavi a kad bi chuli izbucali bi ih nozem svaku...

  22. #11072
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,074
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,766
    Thanked in
    4,051 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    toyo t1r sasvim prosjecna guma na svaki moguci test...
    evo sto vele na adac

    "In fact, the Proxes T1R never placed higher than eighth in any test, and in two dry tests, the autocross and the skidpad, the Toyo finished last, trailing the top finishers by significant margins. In some tests it felt better than it actually was performing, but overall, Geswein noted it was "soft and imprecise" and didn't "feel like a sport tire."

    U prevodu od 10 testiranih guma bila je osma, losija od save uhp, uniroyal rainsporta, barum bravuris 3 i hankook ventusa...Na stazu i skidped je bila zadnja i ocijenjena je kao neprecizna i nema osjecaj kao sportska guma.


    ali ako bizbi kaze da je to najbolja guma onda je to tako

    t1r je bio promasaj
    losa kopija dunlopa

  23. #11073
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,689
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    toyo t1r sasvim prosjecna guma na svaki moguci test...
    evo sto vele na adac

    "In fact, the Proxes T1R never placed higher than eighth in any test, and in two dry tests, the autocross and the skidpad, the Toyo finished last, trailing the top finishers by significant margins. In some tests it felt better than it actually was performing, but overall, Geswein noted it was "soft and imprecise" and didn't "feel like a sport tire."

    U prevodu od 10 testiranih guma bila je osma, losija od save uhp, uniroyal rainsporta, barum bravuris 3 i hankook ventusa...Na stazu i skidped je bila zadnja i ocijenjena je kao neprecizna i nema osjecaj kao sportska guma.


    ali ako bizbi kaze da je to najbolja guma onda je to tako
    Ovo sto sam sad procitao mi je isto......
    Mercedes povukao 3miliona vozila zbog gasova.
    Mercedes povukao milion vozila zbog zapaljenja..

    E zamisli sto ja citam kad su neke gume avensus/barum itd od 50centi bolje od toyo....
    Mora da si ovako nedje procitao pa stavio zimske sportivu kako li bjese ono tvoja guma pa na 40km ispadas iz kruznog....
    ----------------------------------------------
    zakacio sleper na cetinjskoniksicke semafore auto steta 2e a kolone do budve i virpazara.

  24. #11074
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,832
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,347
    Thanked in
    874 Posts

    Default

    Sve ove gume sa V šarom su loša imitacija Goodyeara Eagle F1. Goodyear je prvi počeo, a posle i Dunlop.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP

  25. #11075
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    U moje vrijeme se gledalo čiji je brat od tetke jači a sad čije su bolje gume, nikad nećemo vratiti Kosovo

Page 443 of 991 FirstFirst ... 343393433439440441442443444445446447453493543943 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •