Page 442 of 991 FirstFirst ... 342392432438439440441442443444445446452492542942 ... LastLast
Results 11,026 to 11,050 of 24762

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #11026
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Ljudi polako te nocas...
    U zivot nisam vozio na klizaviju podlogu...Izgleda sve ulje i prasina izbija iz asfalta, kao po ledu se vozi...

    Naprijed nove uniroyal rainsport 3, pozadi zimske, udjoh 40 na sat u kruzni kod atlasa, poprijeci me, bukvalno sam dva citava kruga odvozio poprecke samo dodavajuci i oduzimajuci gas(prednja vuca)

    Izlazim iz kruznog, put delte, bmw zavrsio na ostrvo zadnjim krajem, tocak okinut...nije preletio iz suprotne strane nego jednostavno prvo zadnjim krajem uletio u ostrvo
    Nikome nista srecom
    Last edited by Laz; 25-07-17 at 23:53.

  2. #11027
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,158
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    661
    Thanked in
    354 Posts

    Default

    Isti slucaj ispred tunela "cafe" ulaz u dobre vode,neki dan je pukao kardan na kamion od komunalnog na spust prema zaljevu,izgleda nisu dobro oprali,bjese udes,neka se astra malo nize od udesa usprevrcala...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #11028
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    E sto se radi nocas - sjedim kod zgrade na Zabjelo samo se cuje skripa - proklizavanja - bacanje pod rucnu.

    + najjace je kasno kad vide lezeci pa (upru) kocnicu e kad pocnu da klizaju pa se nabodu na lezeci...

    ----------------------------------
    Laz - lose su ti te gume.

  4. #11029
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Ljudi polako te nocas...
    U zivot nisam vozio na klizaviju podlogu...Izgleda sve ulje i prasina izbija iz asfalta, kao po ledu se vozi...

    Naprijed nove uniroyal rainsport 3, pozadi zimske, udjoh 40 na sat u kruzni kod atlasa, poprijeci me, bukvalno sam dva citava kruga odvozio poprecke samo dodavajuci i oduzimajuci gas(prednja vuca)

    Izlazim iz kruznog, put delte, bmw zavrsio na ostrvo zadnjim krajem, tocak okinut...nije preletio iz suprotne strane nego jednostavno prvo zadnjim krajem uletio u ostrvo
    Nikome nista srecom

    kroz grad kad pane kisa ljeti posle duze vremena, ne postoji klizavija podloga sem leda.... ja sam prije 10 godina drvo ovjerio u bloku 5 zbog toga....kisa u avgustu posle 2 mjeseca makar....

  5. #11030
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    10,364
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,260 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by X3M View Post
    losa kombinacija
    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Katastrofalna.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP
    bas losa kombinacija...Jos ajde da su neke krstene zimske pozadi nego starfire...
    Moracu da uzmem makar polovne dvije pozadi da montiram jer je bas nesigurno, sve preko 40 na sat i zadnji kraj ne moze da prati prednji i nije bas prijatno kad oces normalno da vozis i neces da se zajebavas

  6. #11031
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Sportivu Performance uzmi i uživaj.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP

  7. #11032
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Na c4 stavih sve četiri sportiva performance i bas super drze...

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  8. #11033
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Moj otac stavio na VW Sharana pozadi, vrh su. Drže isto kao i Continental CPC 5.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP
    Last edited by mur3633; 26-07-17 at 13:33.

  9. #11034
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,158
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    661
    Thanked in
    354 Posts

    Default

    Ja sam koristio Toyo,zaboravio sam koje tacno ali znam da su drzale i po kisu i po suvom odlicne...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #11035
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Ja sam koristio Toyo,zaboravio sam koje tacno ali znam da su drzale i po kisu i po suvom odlicne...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Toyo T1R ove sto ja imam - znas li kako drze > po kisi su kao po suvom.
    + na trojku nikakav sistem nemam znas li kad upaNem na kruzni ili onamo od venoma do mimija dje je sve od ulja kad se tu pokazu....

    Na kruzni kod daliA 60km u kruzni i samo naglo cimnem volanom duse mi kao sve moguce sisteme da ima.

    65e je komad bio - pa sam morao zavrsavat popust na 50e jer 260e za 195-50/15 ...........


  11. #11036
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,158
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    661
    Thanked in
    354 Posts

    Default

    Iste ove sam i ja imao na moju isto golf 3 i odlicno se pokazala


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #11037
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Kako volim ovu V šaru.
    Đe ima ove Toyo da se kupe?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP

  13. #11038
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Iste ove sam i ja imao na moju isto golf 3 i odlicno se pokazala


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam se iznenadio - nisam mogao da vjerujem da gume ovako drze a auto nijedan sistem testirao sam ih po kisi kao malo ko.
    Stisnem ti ga od lezeceg kod mimija i idem ti desnom trakom skroz da bolje upanem lijevo kod mase na bulevar ni da cuju + sto je kisa.
    Suvisno je pricat kako drze pogotovo kad paNe prva kisa na kruzni ti upadam i drzim volan pravo i odjednom puni lijevo (sredinom vozio)

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Kako volim ovu V šaru.
    Đe ima ove Toyo da se kupe?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP
    Nema nidje - narucujes ih i cekas 15dana.
    Kastelana - ja cu sad da ih narucim za par dana valjace neka miruju. taman dok narucim-dok stignu-dok ih montiram eto novembar.

    ( najvise mi se jos svidjalo kod njih sto stite felme od trotoara kad ga primaknes ne moras se sjekirat )
    Last edited by Biznismen Podgorica; 26-07-17 at 14:05.

  14. #11039
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    ova V sara izgleda liejpo ali meni vizelno suzavaju gumu.... a drugo, nesto nisam siguran da je ovaj toyo bas toliko dobar koliko kazete.... imao toyo, solidna guma, ali se prije svega trosi bas bas brzo....mislim da bi duze trajale pirelli US

  15. #11040
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    ja jedan dan sa ovakvim gumama 84 na sat udjoh u kruzni kod Dalija, mrdnulo auto nije, te se ja vrnuh da probam 93.2 sat proc e kad mi zaplesa jado moj, sreca te je Dali zatvoren inace bi tamo na sok posao

  16. #11041
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,158
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    661
    Thanked in
    354 Posts

    Default

    Pa nije vazda do auta vala,malo je i do vozaca
    A i nasi putevi su da te Bog sacuva


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #11042
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ova V sara izgleda liejpo ali meni vizelno suzavaju gumu.... a drugo, nesto nisam siguran da je ovaj toyo bas toliko dobar koliko kazete.... imao toyo, solidna guma, ali se prije svega trosi bas bas brzo....mislim da bi duze trajale pirelli US
    Ne trose se - ustv. ne mogu da pricam o tome kad je to sve do tezine vozila - ja sam ih stavio prije 3ipo godine.
    Neka traju 4mjeseca kad drze kao da si zalijepljen za asfalt da ne pricam o prvoj kisi + na zebre ne baca kao da su suve.

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    ja jedan dan sa ovakvim gumama 84 na sat udjoh u kruzni kod Dalija, mrdnulo auto nije, te se ja vrnuh da probam 93.2 sat proc e kad mi zaplesa jado moj, sreca te je Dali zatvoren inace bi tamo na sok posao
    Zbog toga kad nedje bude stani pani - ojde ti u kupus.

  18. #11043
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,083
    Thanks Thanks Given 
    3,636
    Thanks Thanks Received 
    6,768
    Thanked in
    4,053 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Pa nije vazda do auta vala,malo je i do vozaca
    A i nasi putevi su da te Bog sacuva


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    nasi putevi su sasvim ok za gdje zivimo ako se bozi normalno

  19. #11044
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    8,833
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    1,348
    Thanked in
    875 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ova V sara izgleda liejpo ali meni vizelno suzavaju gumu....
    Goodyear Eagle F1 205/60 15 (isto V šara) montirao je moj otac na Opel Omegu A 2.6i prije petnaestak godina kad su tek počele ove F1. Kako su te gume držale to je bilo za priču. Po kiši, kao po suvom. A vodena zavjesa pozadi, kao u Formule 1. Kakvi Michelini i Continentali... I bile su dosta široke.

    Imao sam Uniroyal RainSport 2 215/55 16 i to je ono upravo o čemu ti pričaš. Gume su vizuelno dosta uske i mnogo ružno stoje na autu.



    To je ovaj Goodyear.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP
    Last edited by mur3633; 26-07-17 at 17:16.

  20. #11045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    taj goodyear kad.se.pojavio bio je.revolucija...svako auto iz pratnje.je.moralo da ih ima

  21. #11046
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Toyo T1R - ocjena za kisu 4.6 nije ni cudo sto tako dobro drze.

    A vidim ocjene ljudi koji su koristili T1R sve 5 dali / njih 300.

    > ja sam ih iskreno bio kupio zbog ljepote < v sara izgledaju mocno uljepsavaju auto....

  22. #11047
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    e koliko se priča naslušah da gume drže na kišu ka na suvo, dok ja ne uzmem volan da probam to čudo...i svaki put bude "a to ne tako ka što ti voziš"

    e jbg onda
    She is only here to annoy herself!

  23. #11048
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    e koliko se priča naslušah da gume drže na kišu ka na suvo, dok ja ne uzmem volan da probam to čudo...i svaki put bude "a to ne tako ka što ti voziš"

    e jbg onda
    e jbg kad nema vishe nidje da se kupe ekserache...

  24. #11049
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Auuuu na kraj se sve vidi kako je doslo do ovoga.


  25. #11050
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,211
    Thanks Thanks Given 
    121
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    Toyo je penis, izgorio sam ih za 15 000

Page 442 of 991 FirstFirst ... 342392432438439440441442443444445446452492542942 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •